Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nők nem szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők nem szívesen jönnek össze kis péniszű férfiakkal? Nők válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Igaz.
2021. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Azt írtam, mint a 7-es, de én le vagyok pontozva. Az igen.
2021. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kilenceshez hasonlo sztorit láttam én is. Azzal a különbséggel, hogy ismertem a srácot, egy régebbi bnöjétöl tudtam, hogy normál méretei vannak. A történet ugyanaz, csak megkérdeztem töle, hogy miért mondta? Elárulta, hogy az egyik csaj nagyon rászállt akihez semmi kedve nem volt. Ilyen szöveg után vége lett a nyomulásnak.
2021. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

1. Aki ismerkedés közben a farkáról beszél, az gyökér, az ilyennek még jó, hogy nincs nője.

2. Ha valakit dobnak a farka mérete miatt, akkor ott a nő eleve nem is volt benne rendesen a párkapcsolatban.


Aki látott már normális párkapcsolatot, az tudja, hogy kb szóba sem jön ez a téma 8 centi fölött.

8 centivel v alatta meg még mindig ki lehet elégíteni egy nőt, csak egy kicsit kreatívabbanak és ügyesebbnek kell lenni, de ez meg egymás megismerésével elsajátítható.

2021. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Igaz, hogy a nők nem szívesen jönnek össze kis péniszű férfiakkal?"

Nincs ott egy véletlen elütés? *pénzű

2021. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#5

Elarulod mennyi?

2021. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!