Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nők nem szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők nem szívesen jönnek össze kis péniszű férfiakkal? Nők válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ismerkedés alatt nem derül ki, amikor meg már lefekszünk egymással, van érzelem is.

Szóval nem sokat számít.

2021. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem erdekel a meret :)
2021. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Azokkal a srácokkal nem akarnak összejönni, aki az ismerkedés első fázisaiban a farkáról beszél, esetleg képet küld róla.
2021. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyos méret fölött nem igaz, épp amiatt, amit az első is írt. De van az a nagyon durván kicsi méret, ami szerintem igyis szakító ok. Mondjuk az már nagyon ritka szerintem
2021. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Engem már dobtak a méretem miatt :/
2021. ápr. 13. 14:33
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Hihetetlen, hogy minden napra jut 200 ilyen kérdés... Kidobtak a farkad miatt? Így jártál, nekünk is vannak problémáink. Mindenkinek van! Keress olyat, akinek ez kell. Van ilyen... De ne kérdezgesd meg állandóan, mert rohadtul unalmas. És keress egy pszichológust, mert az kell neked, nem pár gyakorikérdéses ember, aki elküld az anyádba \ azt mondja, amit úgy sem hiszel el \ megerősítik a félelmeiben.
2021. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
igaz.
2021. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Max ha 10-11 centi. Akkor nem valószínű.
2021. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Volt egy kollégám régebben amikor még egy gyárban dolgoztam. Alapból nem volt egy adonisz, visszahúzódó is volt,alacsony is, szóval alapjáraton nem a legjobb lapokkal indult a csajoknál. Egyszer a mellettem dolgozó negyvenes, dagadt munkásnő felhozta ezt a farokméret témát és ennek kapcsán megkérdezte a srácot is, hogy neki mekkora van. Az mondta, hogy nem tudja, holnapra majd megméri. Úgy is lett, addig is a szalagon dolgozó hölgyek már azon spekuláltak hogy vajon mekkora lehet neki hiszen azt mondják hogy kis ember nagy bottal jár. Hát szegény srác nem nagyon volt képben a dolgokkal, akkoriban net sem nagyon volt még senkinél, nem volt úgy a köztudatban hogy mennyi is az annyi általában, ő pedig minden szégyenérzet nélkül bevallotta, hogy nyolc centiméter...A hölgyeken láttam hogy alig bírják visszatartani a röhögésüket, azért nagy nehezen valamelyikük visszakérdezett hogy merev állapotban mérte-e le a srác. Igen, persze, lankadtan is lemérte, úgy csak olyan két-három centi. Na erre aztán az összes nő aki hallótávolságon belül volt úgy röhögött mint a fakutya. Szegény srácnak ekkor kezdett leesni hogy ez nem éppen okés méret női szemmel. Másnapra tudta az egész(nem kis)cég hogy Attilának nyolc centis van. Ezt a naív húszéves szűz gyereket szénné alázták a mérete miatt, az összes csaj szemében nagyjából megszűnt létezni, még csak beszélgetni sem nagyon akartak vele ezek után. Amúgy nem csak a méret az a tényező ami miatt a nők többsége bedob egy olyan halmazba akik szóba sem jöhetnek náluk férfiként. Hasonlóan nagy szívás az idősebb kori szexuális tapasztalatlanság is. Ha kiderül valakiről hogy mondjuk 25+ évesen még szűz, az is alapból megy a kukába a kisfa$zúak mellé a nők 90 százalékánál. Egyből jönnek az előítéletek, hogy biztos nagyon kicsi van neki, hamar elmegy, tuti hogy b.zi,csak titkolja stb. Meg nehogy már tanítónéniset kelljen játszani. Tudnék mesélni hogy milyen más okai is lehetnek annak ha valaki későn esik át a tűzkeresztségen, de ehhez kellene némi empátia hogy megértse a dolgot a kedves hölgy. Nincs kis farkam, nem megyek el hamar, nem vagyok b.zi, nem nézek ki rosszul,magas is vagyok, így hogy már látszik rajtam hogy lóvéval sem állok szarul már szemmel láthatóan be is jövök a nőknek. Én amikor rádöbbentem hogy mi a pálya akkor elengedtem a párkapcsolat témáját. Maradt a fizetős szex. Nem tesz boldoggá, de testi kielégülés nélkül nem lehet létezni mert becsavarodik az ember. Viszont elég végignéznem a környezetemben lévő párokon hogy tudjam hogy nem bizos hogy sokat vesztek én ezzel hogy így alakultak nálam a dolgok.
2021. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom én egyik páromnak sem tudtam meg ismerkedés alatt mekkora a mérete,nem is érdekel, majd élesben kiderul. Kis mérettel is lehet fantasztikus a szex és nagy mérettel is pocsék, nem csak ennek a függvénye.
2021. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!