Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlizgatás vibrátorral?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlizgatás vibrátorral? Lányok, kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő;


> a párod összebilincseli a kezed, vagy megkötöz, de akár ragasztószalagot is használhat. (ahogy jobban szeretitek)

> rögzíti a lábaidat a bokáknál és a combnál is. (combnál szorosabban)

> egy vibrátort (wandot) rögzít a csiklódhoz

> távirányítással működteti


Az első orgazmus után nem áll le, nem hagy pihenni akkor sem, amikor a csiklód már nagyon érzékennyé/fájdalmassá válik.

10-15 orgazmust is el lehet így érni, nyilván ez már nem kellemes érzés.



* akár a szád is leragaszthatja szalaggal :-)



2021. ápr. 13. 16:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy borzalmas érzés. Mi csináltuk, hát komolyan mondom, traumát okozott. Konkrétan fájt és nagyon kellemetlen volt. Pedig minimálisan szeretem ha fáj, de ez..
2021. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Igen, ez ilyen.. :)

Neked hányadik élvezés után lett elviselhetetlenül rossz?

2021. ápr. 26. 20:52
 23/27 anonim ***** válasza:
Már az első után is szörnyű volt. :D
2021. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Az én domom sokszor csinálja velem, szörnyű, rengetegszer visítok ordízok, de soh nem szedi ki, bármi is van, addig, amíg ő nem akarja, a legtőbb a 11 orgazmus volt így, és 3* pispltam be.
2021. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szivesen kipróbálnám
2022. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Most azt mondom igen, de mivel még nem próbáltam ezért nem tudom mit bírnék így. Ha van menekülő szó akkor persze, kipróbálnám majd egyszer.
2022. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Már próbáltam Domommal, tényleg elég fájdalmas, 4 orgazmusig jutottunk, aztán látta, hogy nem lenne jó tovább folytatni.

Egyszer ki lehet próbálni akit érdekel, de fájni fog előre szólok.

2022. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!