Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi lenne a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a véleményetek róla, ha a barátotok körülmetéltetné magát/már körülmetélt lenne (saját elhatározásából)?

Figyelt kérdés
Hogy állnátok hozzá? Nem lenne vallási oka (sőt egyébként kisebbségben vannak azok, akiknek van ilyen oka) és vagy semmilyen vagy kisebb (más módszerrel is megoldható) egészségügyi oka lenne/nem lenne. Tehát saját elhatározásból. Én gondolkodom rajta. 😏🙄 Kort és nemet is írjatok!

2021. ápr. 13. 17:34
A kérdező szavazást indított:
Tetszene, nekem jobban bejön és támogatnám/örülnék neki, hogy ilyen farka van.
Tetszene, jobban bejön, de semmiképpen sem helyeselném, hacsak nem kimondottan ez az egy megoldás van.
Semleges, hagynám, de nem helyeselném, nem növel számomra az értékén.
Nem hagynám el ezért, de nagyon nem tetszik és próbálnám lebeszélni róla.
Szerintem csúnyább és lehet hogy elhagynám.
45 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Exem lett körülmetélve egy részeg csaj megrágta szopás közben egy buliban. El kellett távolítani a bőrt. Napokig úgy járt mint akit seggbe raktak.

Nem ezért szakítottunk, a szenvedésének a látványa feledtette a haragom.

Szexben nem éreztem különbséget látványra inkább vicces volt mint gáz.

2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért akarnád megcsonkítani magad?
2021. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha nincs egészségügyi vagy vallási oka, akkor miért csinálnád?


Nekem nagyon nem tetszene a dolog és megpróbálnám lebeszélni róla a barátomat.

2021. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretném megblankoltatni, mert hallottam, hogy előnyösebb lenne, ha megcsináltatnám. Kicsit rövidebb a fékem és folyamatosan gombásodik, amit még lehetne nyújtani és lehetne kenni stb., de akkor inkább már véget intenék örökre minden problémának a farkam körül. Ha metéltetném, akkor egészen biztos, hogy soha nem lenne már fitymaszűkületem, nem rövidebb fékem, gombám, fertőzésem vagy ami súlyosabb például hererákom és ha majd lesz barátnőm, őt se fertőzném meg a bacillusokkal, amiket a fitymája alatt hord mindenki. Egyébként néztem közvéleménykutatós videókat, amit bár Amerikában végeztek, de a szebb lányok pont azt mondták, hogy a metélt tetszik nekik jobban, az igénytelenebb, kevésbé magukra adó (például elhízott, csúnya tulajdonságokkal, akik lehetnének ugyanolyanok is mint a szépek, csak lusták) meg a fitymásat találták jobbnak. Meg hallottam azt is, hogy higénikusabb is. Bár lehet hogy nincs alapjuk, de én ezekre tudok támaszkodni, mert ezeket hallottam.
2021. ápr. 13. 22:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egészségügyi oka van. :)
2021. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A féket, ha ennyire kicsit rövid, lehet nyújtani, a gombát meg lehet kenegetni, de a legeslegvégső esetben is átvághatják, szóval a teljes körülmetélés abszolút nem szükséges (bár igazából az eleve ritkán szükséges).
2021. ápr. 15. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Higiénikusabb? A metélt f@szt is pont úgy mosni kell, mint az épet. Ha nem mosod, akkor mindkettő büdös lesz. Mert eleve nem a makkod a legbüdösebb rész, hanem a heréd és combod közti rész pállik be durván.

Mennyi időbe telik f@szt, makkot megmosni a fitymád alatr? Hátrahúzod a bőrt és 3 másodpercig dörzsölöd folyó víz alatt (zuhany vagy csap alatt). Vagy szükség esetén egy pohár vízzel is lemoshatod. Mennyivel egyszerűbb metélt fütyit mosni? A bőr hátrahúzásával kevesebb idő, amúgy ugyanannyi víz kell hozzá, ugyanúgy megdörzsölöd a víz alatt. Ennyi.


Az egy tévhit, hogy hererákod lehetne, ha nem metélteted körül magad.

Amerikában (ahol a magánegészségügy anyagilag érdekelt a több körülmetélésben), azt hangoztatják, hogy a körülmetéléssel meg lehet előzni a hímvessző rákját. Tehát nem a hererákot.

Na most ha megnézed a hímvessző rákjának gyakoriságát, akkor látod, hogy a férfiak rákos megbetegedéseinek 0.4-0.6%-át adja ez a rákfajta. Tehát az egyik legritkább rák, nem a férfiak 0.4%-a szenved tőle, hanem a rákos férfiak 0.4%-a. És alapvetően egy bőrrák, ami a péniszen jelenik meg. Nyilván ha legvágnak a bőrödből, kisebb eséllyel lesz bőrrákod.


Hasonlítsuk össze a nők emlőrákjával. Ez a nők 13%-át érinti, tehát nem a rákos nők, hanem az összes nő 13%-ánál jelenik meg valamilyen életkorban. 8 nőből 1 emlőrákot kap az élete valamely szakaszában.

Tehát rengeteg nő életét lehetne megmenteni, ha levágnák a melleiket serdülőkor után, fiatal felnőttkorban. Mégse teszik ezt.


Amerikában nyilván a kulturális szokás miatt a nők a metélt fütyikhez vannak szokva, de ez is rohamosan változik. A leggyorsabban növő latino és ázsiai népességben egyáltalán nem divat a körülmetélés (kivéve dél-koreai bevándorlók).


A 20. század előtt Amerikában se volt körülmetélés, mégse haltak milliószámra a férfiak here- vagy hímvesszőrákban.


Hogy kinek mi tetszik, az kulturálisan meghatározott és egyéni ízlés is befolyásolja.


Ha egy nőnek tetszel körümetélten, akkor tetszel neki épen is. A nőket ez sokkal kevésbé foglalkoztatja, mint a férfiakat.

2021. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm kedves #7!

Ugyanezt szerettem volna leírni, de te szebben meg tudtad fogalmazni.

Itt a válasz! Ment a zöld pacsi.

2021. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
én metélt vok de jo az nem büdös annyira mint akinek fitymája van
2021. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

#9


Tehát te metélt vagy és ugye akkor neked a herezacskód mellett se büdösödik? Mert otft tud igazán büdösödni a férfi.

Mosni se szoktad gondolom a farkad, mert hát metélt vagy éd akkor minek...


Elárulom, hogy a farkat mosni kell mindenképp. Pont ugyanannyi idő az ép farkat mosni, mint a csonkoltat.

2021. ápr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!