Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyoknál van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyoknál van olyan lehetőség, hogy "házhoz" jönnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ilyen, de én azt szeretném ha hatente 1-2 alkalommal bejönne a munkahelyemre (egyedül vagyok egy irodában) és lecumizna.

Mondjuk jobban örülnék egy amatőrnek, de lassan ráfanyalodom a rosszlányokra.



2021. ápr. 14. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
van - nálam-málad részt figyeld
2021. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Azt jeleni hogy nincs verőlegénye
2021. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, de általában többet kérnek érte. Ami logikus is, hisz ismeretlen helyszínre mennek, ahol nem tudják mi történhet, egy hihetetlenül kiszolgáltatott állapot áll fenn.
2021. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem szeretném váltogatni őket, kiszemelnék egyet, és mindig csak Őt hívnám.

Vajon így sem csökkenne az ár egy idő után ha megismer?

Akkor már nem lenne ismeretlen helyszín.

2021. ápr. 14. 10:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elöttem is írták, elmennek hozzád is de plusz taxiköltséget is kérnek!
2021. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért csökkenne az ár?

Ha mindig abba a pékségbe veszed a kenyeret, amelyikbe, akkor egy hónap után felháborodva számon kéred, hogy miért nem adják neked 10 forinttal olcsóbban?

Ez egy szolgáltatás. Fix áron.

2021. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Neki plusz kellemetlensèg az utazás, úgyhogy nemhogy nem csökken, hanem fixen magasabb.
2021. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6: Természetesen igazad van, de erre értettem: "többet kérnek... hisz ismeretlen helyszínre mennek, ahol nem tudják mi történhet"
2021. ápr. 14. 10:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt már nem csak arról van szó, hogy ismerik vagy sem a helyszínt.

A saját lakásukba ott rejtenek el fegyvereket ahol csak tudnak. Tudják, hogyha te az ablak felöli falnál fogod le, akkor ott mit tudnak megragadni önvédelem miatt.

Egy irodába más a helyzet. Egy tollat megragadva, hiába szúrja a kezedbe, nem tart fel azzal olyan sokáig. És ő nyilván nem tudhatja, hogy te pont egy pszichopata ügyfél leszel-e vagy egy kedves bácsika aki megszopatja majd jattot is ad.

2021. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még egyre kíváncsi lennék.

Mi történik akkor ha felsülsz, béna mint az állat? (nem életszerű, csak kíváncsiság)

Akkor is leszednek?

2021. ápr. 14. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!