Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyoknál van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyoknál van olyan lehetőség, hogy "házhoz" jönnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ilyen, de én azt szeretném ha hatente 1-2 alkalommal bejönne a munkahelyemre (egyedül vagyok egy irodában) és lecumizna.

Mondjuk jobban örülnék egy amatőrnek, de lassan ráfanyalodom a rosszlányokra.



2021. ápr. 14. 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk neki kell hozzád mennie, akkor biztos lehetsz benne. Habár szerintem akkor is, ha te mèsz, mert ő biztosította a helyet, időt számodra, és ezzel mástól vette el a lehetőséget, aki fizetett volna.

Ez ugyanolyan, mint bármilyen más szolgàltatás. Ha 1 óràval előtte mondod le, az lenne a minimum, hogy az 50%-ot kifizeted, mert ezzel neki kiesést okoztál, ami nem az ő hibája, hanem az ő baja. Minthogy arról sem ő tehet, hogy te felsülsz. A lehetőség adott volt, úgyhogy szerintem így jogos.

2021. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Végig a pénzen problémázol, szóval nem neked való ez a szolgáltatás. Engedd el.
2021. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Jobban örülnèl egy amatőrnek? :D

Még azért se tennèk egy lépést se heti 1-2x ingyen, hogy engem nyaljon ki valaki az irodájában, nemhogy még én cumizzak:D

Ez fizetős szolgáltatás.

2021. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

Istenem, ha ennyira sz.rrágóskodsz nem kell neked prosti. Hihetetlen h csak a pénzen pörögsz. Nem értem az ilyen embereket. Ha úgy kell összekuporgatni egy kis pénzt, akkor nem nektek való ez a szolgáltatás. A boltban se alkudozol hogy lehetne olcsóbb a liter tej számodra, csak bemész és kifizeted. Annyira szánalmas mikor a leendő kuncsaftok itt kérdezgetik hogy mi mennyi meg mennyivel lesz drágább és hogy lehetne ólcsóbb és társai....

N

2021. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehet házhoz rendelni prostit. Taxi viszi ki, vagy a strigója. Az hogy az a lakásod, iroda tökmindegy nekik. Előre fizetsz, ha nem áll fel az a te bajod. Nem érdekli a prostit, csak fizess és legyél normális.
2021. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

12-es elkezdte, aztán mint valami lógó majmok ráugrottak még páran.

Fogalmam sincs ki írta, hogy ingyen vagy sz@ré - hugyért csinálja!

Kérdeztem, mivel nem tudom a menetét. (sosem volt dolgom prostival!)

Egyikőtök azt írta, hogy az ismeretlen hely és kuncsaft miatt többet kérnek biztos, arra kérdeztem vissza, hogy ha megismer és rendszeresen idejár akkor enged majd az árból?

Lesz@rom a pénzt, nem ezen volt a hangsúly, hanem azon, hogy irodába jönne-e.

2021. ápr. 14. 13:06
 17/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem igazán azzal van a baj, hogy van-e pénzed fizetni vagy sem, hanem hogy totál nem gondolsz bele egy prosti helyzetébe. Én sose vásároltam szexet, de egyértelmű számomra, hogy helyszínre kérni szolgáltatót baromi ijesztő lehet. És tudom, hogy ismert terepen sem feltétlenül lesz védekezési eszköz, ha a kuncsaft olyan.

Ahogy abba se gondoltál bele, hogy ha elsülsz akkor azzal mi lesz, pedig tök egyértelmű, hogy ő vállalt x percet vagy y órát, egy bizonyos összegért. Nyilván ebbe benne van minden, tehát ő erre készül, szóval fair fizetni felét ha lemondod és fair az is, hogy kifizeted teljesen ha hamar elsülsz, vagy épp nem áll fel - hisz ha nem eszed meg a kenyér felét, mert jól laktál, akkor nem mész vissza a boltba asztalracsapni, hogy márpedig te csak felét tudtad elfogyasztani.

2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17:

Baromira megértem, elnőtt ember vagyok.

Az a baj nálatok, hogy keveritek a szezont a fazonnal.

Ha azt írom, hogy béna és ezért nem áll fel, akkor nem arra gondolok, hogy a hiányzik a bal herém, és impotens, vagy erekció zavaros vagyok.

Szó szerint értettem, de elsüthetném a kérdést máshogy is, mi van azokkal akik vissza tudják tartani, szerencsétlen prosti pedig ott erőlködik, majd óráját nézve feláll egy fizetett óra után és elmegy?

Egyébként az iroda nyilván nem egy kihalt épület tornyában van, hanem egy irodaházban. Tehát egy sikítás vagy segítség kérés, csapkodás vagy bármi olyan zaj ami nem megszokott, összeszaladnának a kollégák.

Állítom részéről biztonságosabb mint egy saját lakás.

Persze nyilván ezt előre nem tudhatja, mielőtt ebbe is beleköttök :D

2021. ápr. 14. 14:39
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rengetegen mennek “házhoz”. Sőt, sokaknál csak ez az opció van, tehát nincs saját helyük, csak a kuncsaft helyszínére mennek.
2021. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!