Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utólag izgat ez engem fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utólag izgat ez engem fel?

Figyelt kérdés

Leszogeznem a kérdés nem kamu, illetve nem szeretnék üzeneteket sem kapni.


Szóval minden álmom az volt, hogy egy idegen idősebb pasival csináljam.(aki apám lehetne...) Találtam is rá partnert és meg is történt. De ott helyben ez annyira nem hozott lázba. Aztán rá pár órára is meg éreztem az adrenalin dolgozott bennem. Ahogy lenyugodtam csak erre tudok gondolni.. Szóval.. Utolag erre úgy felizgultam h azt elmondani nem lehet. Ekkorakat meg sosem élveztem maszti közben ha erre gondolok.. Pedig ott helyben annyira nem izgatott. Miért lehet ez? Igen tudom elég érdekes vágyaim vannak....


2021. ápr. 14. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

1.) Nehogy különlegesnek hidd magad, nem olyan érdekes és ritka.


2.) Van ez így...engem is van ami mindig is izgatott, de amikor megtörtént akkor nem hozott lázba....talán csak izgultam. A következő alkalom lehet, hogy jobb lesz, nem izgul az ember, tudja mire számíthat

2021. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amiket elképzelni jobb, mint megvalósítani :)
2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Van, hogy az ember amikor ott van, akkor túlságosan izgul, túl feszült ahhoz, hogy igazán élvezze. Aztán később, amikor már nem parázik miatta, a gondolata is óriási izgalmat vált ki benne.

Én így voltam, amikor lesz*ptam egy pasit. (Pasi vagyok.) Borzasztóan izgatott a dolog, de ott helyben inkább cska izgultam, mintsem felizgultam. Hazamentem, utána meg ötször nyúltam magamhoz erre gondolva, és azok voltak életem legnagyobb évlezései...

2021. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
LOL. Lehet szex közben becsípődött a tata lumbágója.
2021. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele 3as csak nő vagyok az illető pedig férfi...
2021. ápr. 14. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen tanítanék így fiatal lányt!


F, 44, dom

2021. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert amikor találkoztál vele akkor a stressz dolgozott benned, aminek elég sok oka lehet. Olyan ez kicsit mint a vizsgadrukk, ott és akkor nem tudod a választ, de ahogy kijössz a teremből egyből bevillan.
2021. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18%
Szégyen és gyalázat hogy megtörtént. És undorító.
2021. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit éreztél közben?

Izgultál, vagy úgy érezted valami helytelen dolgot csinálsz, vagy csak a férfi nem tetszett annyira?

A masztizásban biztos meg volt már a rutinod úgy is, hogy ez járt közben a fejedben, de most végre emlékként.


A második alkalommal, esetleg másik pasival már simán lehet, hogy jobban fogod élvezni, oldottabb és magabiztosabb leszel te is.

2021. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!