Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfit is be szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfit is be szokott indítani ha egy lány közvetlen közelről belesuttog az illető fülébe? Vagy ez egy ritkaság nálam?

Figyelt kérdés
Ha mocskos dolgokat suttog számomra annál jobb. De már maga a fülbe suttogás egy nőtől beindít.

2021. ápr. 15. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen én mindig úgy érzem amikor a partnerem ezt teszi szex közben, és ezt mind akár "dicsérő "szavakkal, értsd ezt úgy, hogy pl azt mondja hogy a te puncid a világ legjobb puncija, vagy nem kell más mert a legtöbb veled minden és még sorolhatnam, akkor azt tudom mondani hogy ez nagyon rá dob a vagyamra. Ami hozzá teszem ettől függetlenül is meg van, mert több éve már, de még mindig nagyon kívánom őt. Én is szoktam viszont beszélni neki, ő is nagyon szereti, amit intenzivebben kellene még nekem is. Ha minden teljesen klappol amit közösen szeret az ember, attól meg szintén nincs jobb!
2021. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként vagyok így ezzel.

Szerintem ez az egyik dolog ami a legjobban be tud indítani, a nyakra csók és a hickey(nem tudom magyar szóval mondani értelmesen ) mellett.

A suttogástól kiráz a hideg . Nagyon erotikus tud lenni.

2021. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Attol függ mit.

Mehuztam a mercit és az ülésra kakált cirmi.

Na az beindit valamit de attol nemlesz boldog...

2021. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nőként írok. Nagyon nagyon izgató és beindít. Hidegrázós
2021. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izgulok mint egy állat! Próbáld ki!
2021. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!