Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lábfétis nők esetében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis nők esetében?

Figyelt kérdés
Férfiaknál gyakrabban fordul elő lábfétis, de nőknél alig hallani ilyenről. Persze, vannak nők, akik webkamera előtt a saját lábacskáikat szaglásszák, nyaldossák, majd néha a videó végén úgy tesznek, mintha a lábszagtól elájulnának, de ők csak a nézettségért tesznek így. Leszbikus nőként minden vágyam lenne egy olyan partnert találni, aki engedné, hogy kiélhessem a vágyaim a lábacskáin, vagy esetleg ő is kényeztetné az enyéim. Mi az oka annak, hogy nőknél ilyen ritka ez a fétis, de férfiaknál sokkal gyakoribb? 24/N

2019. aug. 12. 04:46
 1/8 anonim válasza:
89%
Én szívesen kényeztettném a lábacskáidat ^-^
2019. aug. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Csinálj te is ilyen videót, biztosan sok pénzt keresnél vele. :) Én fiú vagyok de szivesen játszanék a lábikóiddal
2019. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kényesztetem annak a lábait, akit szeretek és azt is élvezem, ha az enyémmel teszi ugyan ezt, viszont annyira nem mondanám ezt fétisnek, mivel nem csak erre izgulok.
2019. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hun_74 ***** válasza:
72%
Egy baj van ezzel, hogy te is pasi vagy aki 24 éves leszbikus nőnek adja ki magát...
2019. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó tipikus férfi, és még fel is pontozzátok. Szép...
2019. aug. 13. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Talán azért mert ez egy elég undorító fétis önmagába véve is?
2019. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nőknél is létezhet ilyen, csak alapból undorodik sokmindenki az ismeretlentől. Szerintem ha egy nő a másik nőt finoman beavatná ebbe a dologba, akkor csak csodálkozna, hogy neki ez bejön, ez az eddig ismeretlen terep. Szerintem az elhanyagolt, egyedülálló nők körében érdemes próbálkozni ezzel a dologgal.
2019. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hun_74 ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy te is tipikus férfi vagy, aki nőnek adja ki magát.

Na szép... 🤣🤣🤣

2019. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!