Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gimis férfi tanárok! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis férfi tanárok! Volt már hogy szexuálisan beindította a fantáziátok egy lány az iskolában? Mi volt a kiváltó oka?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

igen

a mosolya, kedvessége, hangja, öltözködése, viselkedése - nem nehéz

2021. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok tanár, de tanítanék szívesen, amilyen vonzó 15-18 éves lányok vannak. 🙂
2021. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki 16-18 évesekkel foglalkozik, az olyan bombacsaj-áradatnak van kitéve, hogy hamar immunissá válik. Miután folyamatosan, egész nap szép lányok között van az ember, megtanulja, hogyan viselkedjen, és tartja a távolságot.
2021. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát, nagyjából mindig :D

A kiváltó ok pedig, hogy egyre kevésbé visszafogottak a lányok, nehéz nem elkalandozni...

2021. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ruhára érted?
2021. ápr. 16. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözködés terén is, bár régebben is voltak kihívó cuccokban flangáló lányok.
2021. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gyakorlatilag a legtöbb lány kihívóan öltözködik, és gyönyörű, ezért egy idő után megszokja ezt az ember, már amennyire meg lehet szokni :) Ha elő is fordul a fantáziálás, akkor azokkal a lányokkal, akik visszamosolyognak, esetleg incselkednek, finoman flörtölnek velem, de igazából ez iskolán kívül is így van a férfi-női világban. Bár ezzel nem azt mondom, hogy nőnek látom őket flört tekintetében, mert tudatos bennem, hogy a diákjaim, ezért ha fantáziálok is róluk, nem kezdenék egyikkel sem ki. Egy testhezálló ruhadarab, vagy dekoltázs azonban eléggé "megvisel" sok esetben... Én nem vagyok álszent, és elismerem, hogy fiatal férfi tanárként elég nehéz pl. egy középiskolában tanítani! Nem egy lány diákommal volt már, hogy miközben kedvesen mosolyogtam rá, és kérdeztem a miért nincs házi feladat, közben arra gondoltam, hogy szünetben behívom egy üres terembe "megbeszélni ezt", becsukom az ajtót, a falhoz szorítom, letépem a ruháit és...
2021. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!