Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szub nő vágyait mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szub nő vágyait mennyire tudja kielégíteni egy olyan férfi, aki a nő kedvéért eljátssza a dom szerepet, de szexuálisan egyáltalán nem izgatja az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 21:37
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
20%-ban.
2021. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudja, mert hazugság az egész!
2021. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja tudni. Volt egy ilyen párom, próbálkozott vadabb, dominánsabb lenni de egyáltalán nem volt olyan, amilyennek kellett volna lenni.
2021. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ég és föld. Exem egyáltalán nem volt ilyen természet, és nagyon igyekezett, de nem volt olyan jó. Látszott, hogy nem ösztönös ez nála, hanem egy szerep, és néha miután megpofozott megkérdezte "jaj ugye nem fájt?" ezzel elvéve az egész varázsát.

A mostani partneremnél meg ez egy belülről jövő dolog, és látszik, hogy őt is nagyon izgatja ha leuralhat, fojtogathat stb. Teljesen más élmény így.

2021. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy belülről fakadó dolgot nem lehet eljátszani.

48Ffi

2021. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szub nőként mondom, hogy nem igazán. legalábbis számomra nagyon fontos, hogy a partnerem valóban domináns legyen és őszintén akarjon uralni engem. szerintem nem lehet igazán jól eljátszani a domot, ha egyszer nem ilyen vagy, illetve számomra nagyon vágyölő lenne, ha tudnám, hogy a párom csak a kedvemért játszik egy szerepet, amit nem érez magáénak. számomra egy nagyon fontos eleme veszne így el a bdsmnek
2021. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Határeset, de van remény. Az én partnerem sem gerjedt az ilyen dolgokra, mondhatni miattam próbálta ki, s az elején nagyon érződött, hogy nem ösztönből jön. De hónapok alatt ráérzett az ízére, s nem azt mondom, hogy olyan, mintha mindig is ezt csinálta volna, de látom rajta, hogy több elemét már élvezi, velem együtt, s azokat tényleg nagyon jól megvalósítja. Igaz, mi nem pofozkodunk, nálam az nem játszik, de a többi fantáziámat ki tudom vele élni, kevés olyan van, amit még nem, de idővel szerintem az is működni fog.

N

2021. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!