Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szerintetek gáz ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek gáz ha egy srác szereti a saját spermája ízét?

Figyelt kérdés

Én szeretem a sajátom és érdekelne, hogy mit gondoltok erről?


Kapcsolatban szeretem a lány testéről is lenyalni miután rámentem és esetleg úgy csókolózni tovább..


Nektek ez beleférne, bejönne?



2021. ápr. 16. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem gáz, mitöbb nagyon vonzó. Mellesleg én is szeretem a saját puncinedvem
2021. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

csatlakozom az előttem szólóhoz :)


24/l

2021. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz. Nem kifejezetten jön be, de nem is zavarna.
2021. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz

Én is szoktam a sajátomat

2021. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék neki. Nálunk ez pont rosszul jön ki. Kb minden előjáték után mehetek fogat mosni, hogy aktus közben megcsókolhassam. 4 éve vagyunk együtt minden klappol, de nem bírja elviselni a gondolatot se, hogy utána megcsókoljon, mert nem tetszik neki az íze. Próbálkozik, de nem erőltetem. Úgy hogy szerintem nem gáz, sőt erotikusabb.
2021. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát, hogy őszinte legyek.. Nem ilyen válaszokra számítottam!!


De kellemesen csalódtam! Azt hittem kapom majd a kötelező “meleg vagy” meg “undorító” és társai jelzőket.. 😅

2021. ápr. 16. 11:52
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy fiú azt akarja, hogy a számba engedhesse a spermáját és le is nyeljem, akkor az eléggé kétszínűség lenne a reszéről ha ő pedig undorodna a saját cuccától. Szóval nekem nem gáz, hanem inkább bizalom építő ha spermás szájjal is csókolózhatunk vagy kinyalja belőlem a cuccot.
2021. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
simán kinyalom egy lányból! Egy pasi ne azt ereztesse egy lánnyal,hogy undoritó és közben izgatja és elvárja hogy pl lenyelje..És ez nem biszexualitas..A pasikat is mind izgatja ha alany ujjazza magát es lenyalja az ujarol.Forditva ugyanigy kell lennie..Ha a lany pl azt kéri elvezzek a hasára vagy bárhová es nyaljam le akkor örommel megteszem példát mutatva neki
2021. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz
2021. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Spermámnak én utálom az állagát, de az íze nem rossz. Viszont az előválladékomnak isteni íze van. Ciki, nem ciki, rendesen imádom kóstolgatni maszturbálás közben (ujjammal letörlöm és lenyalom). 25f
2021. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!