Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők akiknek 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akiknek 30 évesen nem volt még párjuk?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak férfiakkal fordulhat elő?

2021. ápr. 16. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Biztos van, de szerintem akkor ott valami gáz van. Ha csak nem ő maga akarta így.
2021. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, én ismerek egy ilyen lányt. Sokáig voltunk barátnők. Igazából randizgatott, de általában azzal kezdte a szövegét, hogy "én egyébként nagyon vallásos vagyok". Ezzel igazából mindent sejtetett, és volt aki vissza is kérdezett, hogy "akkor... öhm... te... nem szexelsz..?".

Erre általában mindig felcsattant és kijelentette, hogy ő bizony nem fog házasság előtt.

De rajta kívül még csak egy nőt ismerek, aki az osztályfőnököm volt, ő is nagyon vallásos volt (vagyis most is az), azóta hittan tanárit is elvégzett. De az a nő kattos volt. Egyszer betörtek hozzá a csepeli lakásába, és mivel nem volt mit elvinni megették a sütijét a hűtőből. A tanárnő pedig úgy fogta fel, hogy éhezőknek enni adott.

2021. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂 az igen. Viccesek ezek a kattantak. Kíváncsi lennék a tanárnőnek mi okozta ezt.
2021. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyet
2021. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen nők, sőt még idősebbek is. Ismered gondolom a kifejezést: vénlány. Van aki azért mert valláskárosult mint ahogy a #2-es is írta, van amelyik csak válogat-válogat-válogat, ez sem jó, az sem, amaz sem jó, várja a szőke herceget a fehér lovon és elmegy mellette az élet. Demokráciában mindenkinek jogában áll elb.szni a saját életét.
2021. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy csak férfiak lehetnek, nem értem. Vagy ez is ilyen nőgyűlölő kérdés, hogy a nők bármikor kapnak pasit, szegény férfiak meg nem?

Vannak, miért ne lennének. Vagy jó nekik így, vagy kevésbé, de valamiért úgy alakult az életük. Nekem is harminc után lett párom, előtte nem volt. Nem vagyok vallásos egyáltalán. Ronda vagy kövér (elnézést az általánosításért, én is tudom hogy nemcsak a topmodelleknek lehet párja) sem. Igazából teljesen normális nő vagyok, annyi, hogy későn kezdtem el ebből a szempontból érni, sokáig nem is érdekelt. Mármint elméletben igen, gyakorlatban viszont nem igazán, nem hiányzott sokáig.

Kamaszkoromban csak plátói szerelmeim voltak, aztán egyetem, munka elfoglalt. Aztán mikor beleszerettem valakibe(ő nem volt elérhetetlen, csak mégse jöttünk össze), az viszonzatlan volt, ez újabb pár évbe telt. Aztán túltettem magam rajta, eldöntöttem, hogy igenis kell pár, változtattam magamon is, gondolkodásmódon, kapcsolataimon is, és lett is társam, azóta is együtt vagyunk.

2021. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azzal az illetővel biztos valami gond van, haha. Már nem csak 30, de bizony 20 éves szűznél is hozzák ezt a szelepes mentalitást.. Hogy valami biztos van vele. Nem, nincs semmi. Na ennek a végét jobban várom, mint a koronáét..
2021. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!