Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Akiknek több szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akiknek több szeretőjük van ti is így cselekedtek? 22l

Figyelt kérdés

Akiknek töb szeretőjük van azok mindig egyformán viselkednek mindegyik nővel?

Volt már olyan h egy lány nem írt vissza, és utána ti sem írtok neki? Vagy eldöntöttétek h ma xy-é lesz a figyelmetek, és a többi nőt ezen a napon hanyagoljátok?


2020. okt. 31. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerre egy szeretőm van, nem akarok belekeveredni.
2020. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerre egy barátnőm van! Nem szeretem a bonyolult helyzeteket!
2020. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak 1 barátnőm van, nem szeretek egyszerre annyi felé figyelni...
2020. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Tedd már fel 1000x ugyan azt a kérdést.
2020. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vannak még normális férfiak :o 🤗


#4

Most tettem fel először ezt a kérdést, és ha nem tudsz értelmesen válaszolni rá akkor görgess tovább.

2020. nov. 1. 08:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok még 1 csajt se rendesen fűzni, nemhogy többet egyszerre. Viszont van egy haverom, aki állandóan, folyamatosan az ujjai köré csavar bármilyen csajt. Na neki van párhuzamosan 2-3 "kapcsolata" egyszerre. És sosem egyformák: mindig van egy bombázó, akivel csak a szex a lényeg, amúgy leszarja. Mindig van egy átlagos, de aranyos csaj, akivel romantikázni szeret, és felvállal a nagynyilvánosság előtt is. A harmadik meg mikor milyen.
2020. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos volt olyan, hogy két lánnyal volt kapcsolatom. De a meglévő mellett azért lett egy új is, mert a régi nem működött rendesen, szóval a régivel amúgy is kicsit távolságtartóbb voltam, nem olyan, mint amilyen igaziból lennék.

A kérdés másik része, hogy a lány nem ír vissza, akkor én sem írok. Ilyen van, ez független attól, hogy van-e más a képben. Ha nem ír vissza, akkor az nekem azt jelenti, hogy nem nagyon érdekli a kapcsolatunk, az olyat meg én nem erőltetem. Olyan nem volt, hogy valakinek azért nem írtam, mert aznap éppen másra koncentráltam.

2020. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kevin_Wendell_Crumb ***** válasza:

Nos ha több csajjal kavarsz egyszerre, és még is akarod tartani őket hosszab távra, az a titok, hogy mindig, mindegyikkel sokat kell foglalkozni, törődni! Ezért is annyira melós az ilyen pasik élete :))

Nem szabad egyiket sem elhanyagolni, mert abból csak hiszti lesz, majd sok sok magyarázkodás!

Ha nem is találkozol vele minden nap, írásban, üzenetben jelen kell, hogy légy! Éreznie kell, hogy ott vagy, foglalkozol vele, még akkor is, ha azt hazudod elfoglalt vagy, és ma nem jó a tali! :)

2020. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!