Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok hozzá, ha a pasitok nagyon szeretne kènyeztetni titeket ès napi szinten megtennè, akár teljesen önzetlenül is, annyira imádná csinálni? Hagynátok vagy már inkább terhes lenne a dolog?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a PÁROM akkor teljesen rendben van. Ha egy ismeretlen jönne azzal "helló ki akarlak nyalni minden nap" akkor meg elhajtanám a fenébe.
2021. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Aranyos dolog, de azert ne vigye tulzasba. Nem varom el, hogy “kiszolgaljon”.
2021. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne vele gond, de akkor csinálja mikor én is igénylem.
2021. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Üde színfolt azok mellett a pasik mellett, akik szopatni akarnak napi szinten, viszonozni meg már derogál.
2021. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Ááá én kellemetlenül èreznèm magam lelkileg, ha úgy akarna kènyeztetni a párom, hogy nem viszonozhatom! Szabályosan bűntudatom lenne!

2021. ápr. 16. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem tetszene, persze azert mertekkel. *-*
2021. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen vagyok kérdező, jobban szeretem adni mint kapni. Egész nap nyalnám a párom és egy szóval sem mondanám neki hogy na most te jössz, csak ha ő akarja
2021. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Tetszene és élvezném is, szeretem, amikor kényeztetve vagyok, én is szeretek kényeztetni és imádok is.
2021. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az a szomorú, hogy ebből manapság külön témát kell csinálni, meg itt megkérdezni, és nem egy magától értetődő dolog egy párkapcsolatban. És ezt pasiként mondom! Biztos egy ritka jó ember lehetsz, ha ezt valóban megadod egy nőnek, és nem csak írod.

Emlékszem egyszer beszélgettem egy lánnyal, akinek éppen volt pasija, és arra sem volt hajlandó egy átdolgozott nap végén, hogy csak megmasszírozza picit a csaj fájós hátát, nyakát. Pedig ahogy ő mondta, szívesen viszonozná, de a pasiját ez már nem izgatta, állítása szerint ezek a "mellékes" dolgok már rég elmaradnak a kapcsolatukból. És itt nagyon fiatalokról beszélek, huszas éveik elején járó fiatal párról. Pedig szerintem kevés dolog kellemesebb annál, minthogy minden egyes nap megsimogathatod, csókolgathatod tetőtől-talpig a párod finom testét, érezhetet a természetes bőre illatát, amitől mégjobban beindulsz, átmasszírozhatod mindenütt, hisz ez önmagában is kellemes, ha meg olyan nehéz munkát is végez, akkor pluszban nagyon hálás érte. Hidd el, az a nő, akinek ez teher lenne, az egy gyors intő jel, hogy nem hozzád való.

2021. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Imádnám és dominák is ha lehetne hogy mikor hogyan és meddig csinálja
2021. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!