Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! nektek az átlagos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! nektek az átlagos, kicsivel afeletti pasik mért nem kellenek egyáltalán?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 14:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%
#17 bárhol és mindenhol. Sajna nem tudunk neked tanácsot adni hogy menj a Kökörcsin utca 81-be mert ott aztán nők azonnal rádugranak és/vagy szerelmesek lesznek nyomban beléd. Ismerkedés, kommunikáció, udvarlás, net, szórakozóhely, élőben akiket megismersz. Nincs "nőlelőhely", ill. ha normálisan kezdeményezel akkor az egész világ az. Azt kell megtalálni akinek bejössz - ehhez viszont rengetegszer kell próbát tenni hogy megtaláld. Van aki mázlista és egyből jön, más meg 100 nőnél megpróbálja mire egynél megvan a "match". Mindenesetre ha NORMÁLIS valaki az elég jelentősen tud segíteni a dolgokon.
2021. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

értem, sajnos nagyon gyengén fotózok


hogyan készíthetnék jó képeket?

2021. ápr. 16. 15:50
 23/31 anonim ***** válasza:
Küldesz képet magadról?
2021. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
küldtem
2021. ápr. 16. 15:54
 25/31 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet hátha tudok segíteni.
2021. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Küldök neked is, csak 10 percenként enged egyet küldeni


Megköszönöm a válaszokat, de ha lehet, attól alaposabb véleményt írjatok, mint hogy mindössue annyi a válasz: hú, hát igen, átlagos


mert sajnos ennyivel sokra nem megyek...


és valljuk be, statisztikailag az emberek 80%-a átlagos

Kérlek ne sértődj meg, de statisztikailag igen, ennek az oldalnak az olvasói, 80%-uk átlagos statisztikai alapokon...

A nőknek mégis könnyű dolguk van ismerkedés terén....

2021. ápr. 16. 16:01
 27/31 anonim ***** válasza:
95%

Nos ha nem gond itt válaszolok.

Szerintem tényleg átlagos/átlag feletti vagy. Az első képed nagyon szimpatikus. Viszont:

Próbálj jobb minőségű képeket készíteni, a mai világban már kb minden telefonon van erre lehetőség. Illetve a tükörszelfiket inkább hanyagold, kérd meg egy barátod, hogy készítsen rólad képeket, valahol egy parkban, Duna parton stb. Esetleg az is nagyon bejön sok nőnek(mondjuk én nem tartozom közéjük), ha kutyával vagy a képeiden. De szerintem ezekkel a képekkel is biztosan van, aki jobbra húz.

2021. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
93%

Leírtam én is priviben, de másoknak is hogy segítség legyen:

- Arc, szemek látszódjanak, mosolygósan a kamerába. Jó minőségű, nem homályos, nem sötét, nem túlexponált.

- "Pózerkedés" kerülendő, normális utcai, hétköznapi öltözék, amit amúgy is hordasz.

- Olyan legyen ami a lehető legjobban hasonlít arra amit/akit "kapni fognak" személyesen, a kép csak eszköz a személyes randi felé vezető szimpátia úton, de önmagában kevés. Ha túl jó képet küldesz akkor a másik fél arra számít élőben is, egyből egy csalódás érzettel indít, vagy azt gondolja becsaptad, onnan meg nehéz visszahozni.

- A háttér, környezet sem mindegy, azt is figyelik, az is benyomás. Kocsma és hasonló kerülendő.

- Ha van valami hobbid, vagy amit szeretsz csinálni akkor hasznos ha látszódik (pl. festeni, gitározni, motorozni stb.) legalább beszédtémát adhat.


A #27-es teljesen jó tanácsokat írt ha nincs külön ötleted a helyszínre. Menj ki a természetbe.

2021. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!


Pozitívan csalódtam :)

2021. ápr. 16. 16:32
 30/31 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is privátban képet, segítek még további tippekkel.
2021. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!