Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a bulizós csajokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a bulizós csajokkal inkább átlagos a szex, azzal a lánnyal aki kissé visszafogottam, nem annyira piás, alig cigizik (vagy egyáltalán nem) az meg úgy szexel, hogy felrobban az agyad az élvezettől?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz ez nem így működik...
2017. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam valahogy egyenesen arányos a kettő..
2017. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs igazán köztük reláció..

Ezzel is azzal is lehet fergeteges szex.

Van egy bulizós típus, aki tényleg rossz az ágyban.


Vizsont szerintem az tény, hogy nagyon egyszerű lányok a szexben is egyszerűek. Tehát leginkább csak fekszenek, stb..

2017. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyszerűt itt úgy értem h buta
2017. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm visszahúzódó és pocsék vele a sex. Én azt tapasztaltam, hogy azzal a legjobb aki kreatív és van élete.
2017. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ez elég sokmindentől függ.

Inkább az, h mennyire tudja magát elengedni az ágyban.

2017. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz, eddig szolid barátnőim voltak, de úgy keszeltek, éltem akkor emiatt, mint Marci hevesen...:D
2017. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm visszafogottabb lány, majdnem egy évet vártam rá mire lefeküdtünk. Az első szex után valahogy megtört a jég és utána kb egy vadmacska lett az ágyban, soha nem néztem volna ki belőle, de így visszagondolva megérte várni. Nekem előtte volt jópár egyéjszakás kalandom, de azok semmik nem voltak a páromhoz képest.

24/F

2017. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs osszefugges kozte szerintem
2017. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Ez teljesen emberfüggő.

Én egy nagyon nyitott, közvetlen, barátságos nő vagyok, egyáltalán nem vagyok visszafogott, régen sokat buliztam. Ma már hosszú évek óta párkapcsolatban vagyok. Az ágyban teljesen odaadó, szenvedélyes és kísérletező. Még soha nem volt panasz.:)

Viszont az évek során azért beszélgettem emberekkel, barátokkal, akik nyilván férfiak és ha nekik olyan barátnőjük, feleségük volt-van, aki visszafogott, visszahúzódó volt, nos, ott panaszkodtak a férfiak, hogy sok mindent nem kapnak meg otthon, ami teljesen normális és alap dolog lenne.

2017. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!