Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek! Milyen sorrend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek! Milyen sorrendben szeretitek csinálni az aktust és az orált?

Figyelt kérdés

Na szóval: egy olyan hölggyel szoktam lefeküdni mostanában, aki imádja ha nyelvvel kényeztetem.

Miután az egész testét átjárta a gyönyör, utána nagyon érzékeny szokott lenni a puncija, és meg is kér hogy egy darabig ne zavarjam ott (addig a belső combjait szeretem simogatni, puszilgatni)


A kérdés az, hogy ilyenkor mennyi idő szokott kelleni nektek, mire újra hozzáérhettek?


Kell egy 5-10 perc az aktusig (addig egy vállmasszázs belefér), vagy több... esetleg kevesebb?


Nektek milyen sorrendben tetszik a legjobban?

Vagy csikló orgazmus után már nem esik jól a szex?



Köszönöm ha segítetek, szeretném a legjobban kielégíteni őt :)



2021. ápr. 16. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban azt szeretem, ha nyalás után szinte azonnal van a behatolás.
2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ebből láthatod, hogy a kérdésnek nem sok értelme van. Mert én pont azt élvezem (extra érzékeny punci) amit a barátnőd kellemetlennek tart.

Tehát valószínűleg inkább őt kéne megkérdezni, mint itt 64 különböző nőt, 64 különböző preferenciával.

#1 vagyok

2021. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ettől még nem haszontalan rákérdezni: kapok pár olyan választ amire nem gondoltam előtte, ezzel is tanulok én is, meg aki olvassa, hogy milyen preferenciák léteznek


Én például egyáltalán nem szeretem ha a farkamhoz érnek: sajnos eddig egy lány se tudott úgy hozzáérni mintha nem egy rúd szalámi lenne, hanem egy olyan testrész ami kicsivel több óvatosabb kezelést érdemelne, nem mintha a farkamnál fogva fel lehetne emelni engem is, mint valami talicskát 😆

2021. ápr. 16. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nyalás utána jöhet a szex egyből
2021. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm engem elégít ki először, és én utána nyalom el. Ha elnyaltam először, akkor 15-25 perc is kell olykor hogy bemehessek.
2021. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Változó, hogy mennyi idő, de azért a "várakozás" alatt ne vállmasszázs legyen már. :D Maradjunk már közelebb a szexualitásnál. A test bármely részének simogatása, csókolgatása...de ne masszázs.
2021. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Kinek a pap, kinek a papné, felesleges megkérdezned mások hogy csinálják mert MINDIG az adott partneredhez kell igazodnod, vele felvetni a ritmust. A mostani partnered ilyen, hát csináld úgy hogy jó legyen neki, ahogy ő szereti.

Ja privik... szerinted akik érdeklődnek a farkad iránt azok hány %-a volt nő? 😄

2021. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha az orgazmusom a végére marad, mert nagyon intenzív. Addig pedig rendesen felhúz, akár szájjal, akár kézzel, majd jön az intenzív aktus, s a végén a kezével egy nagy orgazmus. (Én csak így tudok elélvezni, de akkor hatalmasat).
2021. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8: Erre nem is gondoltam még hogy a végére hagyjam, jól hangzik 😋

Persze a legjobb ha megkérdezem hogy hogyan szereti



Nem kaptam privátot senkitől eddig, de nem is szeretnék

2021. ápr. 17. 00:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyalás amikor majdnem elélvezek akkor abbahagyjuk szex, és a végén befejezés :)
2021. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!