Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek! Milyen sorrend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek! Milyen sorrendben szeretitek csinálni az aktust és az orált?

Figyelt kérdés

Na szóval: egy olyan hölggyel szoktam lefeküdni mostanában, aki imádja ha nyelvvel kényeztetem.

Miután az egész testét átjárta a gyönyör, utána nagyon érzékeny szokott lenni a puncija, és meg is kér hogy egy darabig ne zavarjam ott (addig a belső combjait szeretem simogatni, puszilgatni)


A kérdés az, hogy ilyenkor mennyi idő szokott kelleni nektek, mire újra hozzáérhettek?


Kell egy 5-10 perc az aktusig (addig egy vállmasszázs belefér), vagy több... esetleg kevesebb?


Nektek milyen sorrendben tetszik a legjobban?

Vagy csikló orgazmus után már nem esik jól a szex?



Köszönöm ha segítetek, szeretném a legjobban kielégíteni őt :)



2021. ápr. 16. 20:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hm... tényleg úgy szereti ahogy #1 és #4: orgazmus nyelvvel, utána pedig egyből betenni 🤭
2021. ápr. 19. 18:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Én pont hogy előbb a páromat szoktam egy kicsit szopni, ezzel nagyon "felhúzom", majd megujjaz,simogat, csókolgat, majd elélvezek, és már én szoktam mondani, hogy - Szeretkezzünk-. Utána még egy kicsit kínoz, aztán beteszi.

Szeretem ha kínoznak, illetve én a nyalást nem igénylem, csak az ujjazást.

2021. ápr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!