Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézett a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézett a barátnőm nagyot, mikor belépett és én egy pelenkában, cumival a számban az ágyon voltam babapózban és kértem pelenkázzon be?

Figyelt kérdés

28F

Barátnőm 26L

Állt egy darabig a szobaajtóban, a rémülettől kezdve szinte minden emberi érzést láttam az arcán, majd annyit mondott, jó akkor most ezt felejtsük el, átmegyek a barátnőmhöz, mire hazaérek, ebből az egészből semmi ne maradjon.

Miért lehetett mérges?


2021. ápr. 16. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy olyan fétis, ami a többség számára nem vonzó, sőt taszító, mert arra utal, hogy ugyanolyan igényeid vannak, mint babaként, amit remélem nem kell magyarázni, hogy miért rossz.
2021. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Figyu' már tesó te most tényleg azt várod, hogy itt hozzászól egy nő "ááá ez nem is gond, pont ezt az ágát művelem a BDSM"-nek és ráírsz egy privit s máris jól összejöttök? Nehéz eldönteni hogy a vágyaiddal, vagy a felfogásoddal van a nagyobb baj...
2021. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Normális gondolkodású, mentalitású és értékrenddel rendelkező férfinak eszébe sem jutna ilyen aberrált dolgot művelni. A barátnődben valószínűleg ez ment végig amikor meglátott pelenkában, cumival a szádban.
2021. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 moozygoo ***** válasza:
70%
Te vagy troll vagy, vagy egy beteg ember, aki szakember segítségére szorul.
2021. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ez eléggé troll kérdésnek hangzik, magam is értinett vagyok az abdl fétisben de sose outolnék így, hogy bele a csaj arcába. vagy felvezeted neki szépen lassan amit vagy elfogad vagy nem, vagy nem akarod így lesokkolni. vagy utána nem lepődsz meg hogy le van döbbenve
2021. ápr. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én úgy mondom ezt, hogy mi a f*sz, hogy pelenka fétisem van. Szerinted mi a fenéért volt meglepődve, de most komolyan? Néha meglepődök az emberi ostobaságon.
2021. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!