Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 éves fiú meg tud dugni 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú meg tud dugni 25 éves csajt akkor, ha az ellenkezik?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, de szerintem kizárt.

ápr. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne kizárt? Tényleg ennyi eszed van?!
ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
65%

Simán meg tud, egy csaj SOKKAL gyengébb egy fiatal fiúnál is!

Én 24 vagyok, és volt olyan, hogy 14 éves fiú 2 másodperc alatt nyomott le szkanderban!

Volt egy 18 éves srác partnerem, annak hülyéskedésből teljes erőmből ellenálltam, mikor meg akard dugni, de kb. 3 perc múlva màr puncim tömte. Szóval jah.

ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Vao...ilyen könnyen a farkára tudott húzni? :O
ápr. 28. 14:10
 4/43 anonim ***** válasza:
57%

Igen... A női test legfőbb alkotó eleme a zsír. Még egy vékony lányban is arányaiban zsírból van a legtöbb. A pasikban meg izomból van sokkal több.

Plusz, a női izom nem csak kevesebb, de más felépítésű.

Ezért a testi erőnk minimális, cserébe ott vannak a jellegzezes párnák, a cicik, a nőiesen domborodó poci, meg ezek :D

ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Hát azt hittem, nincs nagy erőkülönbség a nemek között!
ápr. 28. 14:19
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nemi erőszaknak hívják.
ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
64%

Pedig hatalmas van, látod :D És én még lányok között nem is a leggyengébbnek számítok, de mégis bármikor könnyem meg tudnak dugni egy fiú, hiába ellenkezem. Ez izgató, meg ijesztő is.

Ahol punci van, ott ösztrogén is van, ahol meg ösztrogén van, ott minimális izom van alapesetben, szóval a női test konkrétan az izom ellen dolgozik.

Ezért van az, hogy nagyon kicsi a fizikai ereje.

ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk az adós, hogy lány létedre ilyen tárgyilagosan gondolkozol, és nem teszed az arcod, meg ilyenek
ápr. 28. 14:26
 9/43 anonim ***** válasza:
60%

Hát minek tenném? :D A biosz az biosz, és természetes, hogy a csajok gyengék. Nincs benne semmi ciki!

Szerintem az a ciki, mikor valaki lány létére keménykedik, flegmázik, gangsztába nyomja....

ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Szóval akkor te így akkor nem szoktál nagyon pasival feleselni gondolom :D
ápr. 28. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!