Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szexszel zsarolás? Hán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szexszel zsarolás? Hány évesen jöttetek rá hogy fegyver van a lábatok között?Zsigerből jött mert benne van a génjeitekben, vagy ezt láttátok otthon, anyu tanította?Szóval hogy alakult ez ki nálatok, es ki mennyire érzi profinak magát benne?

Figyelt kérdés

#Szexszel.zsarolás
2021. ápr. 17. 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Meg a budos eletben nem zsaroltam senkit szexxel, es nem is nagyon latok ra helyzetet, ahol ez elojohetne.

Alapvetoen nem zsarolok senkit semmivel, szexxel meg minek? Akivel barmikor is le akarok fekudni, azzal le is fogok, minek zsarolgassam, en is kivanom. Akinel pedig elojohetne ez, azt nem kivanom, es nem fekszem le vele, mindegy mi van.

2021. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem minimális intelligenciahányados felett ilyet senki sem csinál. Életemben nem zsaroltam szexszel senkit, pedig nem egy és nem két kapcsolatom volt kamaszként sem. Egyszerűen nem értem, hogy miért választ valaki férfiként önként olyan nőt, aki a szexet mint eszközt veti be arra, hogy elérje amit akar? És miután ezt egyszer eljátszotta a nő, akkor miért nem hagyja ott a fenébe? Ez a férfi szégyene első sorban, ha képes a punciért meghunyászkodni, az a nő meg, akinek nincs más eszköz a kezében (nem is tudom... pl szavakkal érvelni és elmondani, mit akar) az meg hülye lenne nem kihasználni ezt a gyengeséget, ha ennyire normalizáljátok.
2021. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első két kommentelőnek.Majd házasságbsn pár év után fogtok...türelem...
2021. ápr. 17. 08:09
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy enyhén szexista hozzá állás :p


Értsük úgy hogy azért mert a te feleséged ilyen ezért minden nő úgy szintén?

2021. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
#2 vagyok, már férjnél vagyok jóóóó pár éve, aztán valahogy mégsem :D Aki szeret és akar veled szexelni, az nem fog zsarolni vele, aki nem akar szexelni, az meg mindent IS kitalál, hogy most miért nem. Ha emellett még meg is főzöl helyette és virágot viszel neki, az csak bónusz.
2021. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Sok a félrebeszéles mintha nem akarnák érteni a nők a kérdést...

Nem.a ferjetek pasitok vagyok...engem nem lehet megvezetni...

2021. ápr. 17. 08:29
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem, sose zsarolnám a partnerem ezzel.

Egy rendes kapcsolatban nem kell fegyver a másik ellen, hisz ha összeveszünk a páromnak eszébe se jut velem a szex.

2021. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Nos, sosem használnám fel a szexet zsarolásra, zsarolni sem zsarolnék senkit.

Próbálunk KÖZÖSEN harmonikus kapcsolatot kialakítani, így alig vaj veszekedés. Plusz, akkor inkább pont hogy a békülős szexet vetem be, nem megvonom tőle (meg magamtól is).

Nem vagyunk házasok, de együtt élünk, szóval csak papírok híján ugyanolyan.


Attól, h te egy ilyen paranoiás "ha egy nő azt csinálja, akkor a többi is" vagy, aki valszeg amúgy nem tesz túl sokat a házasságáért (és most fog jönni a "dddde én főzök, viszek virágot, elviszem vacsorázni stb), arról mi nem tehetünk.

A feleséged kitalálhatna jobbat is, mint a szexmegvonás, DE valszeg ez a legnagyobb fegyver ellened.


Szóval bármilyen hihetetlen, nem, nem minden nő ilyen. Ahogy szerencsére nem minden férfi olyan, mint te. Párommal évek után is rendszeresen randizunk, stb.


Plusz, ha valakivel jó a szex, akkor nem fogja a csaja vele zsarolni, mert saját magától is meg kell vonnia, ami nem jó ;).

21L

2021. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Elég ösztönlény az a pasi, akit szexszel lehet zsarolni. Ha meg párkapcsolatban teszik meg vele, akkor egy idióta papucs, hogy nem lép le. A világ népességének a felének pina van a laba között, mitől lenne az enyém különleges, amivel zsarolni lehet? Eszem megáll az ilyen idiót kérdésektől.
2021. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem hogy szexszel, semmivel sem szoktam zsarolni a párom.

Biztos van ilyen buta nő, de ez a férfi szegénységi bizonyítványa ha vele marad, és ha egy puncival lehet rendszabályozni.

2021. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!