Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így milyen logika? (azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így milyen logika? (azon kívül, hogy női..) Lányok, ezt így miért?

Figyelt kérdés

Heti 1-2 alkalommal Összejárunk egy lánnyal, és mondta, hogy nagyon jó velem, odateszem magam, de gyengéd vagyok mikor kell, stb. biztonságban érzi magát, és még az análban is benne lenne velem.

Na, erre a legutóbb mondtam neki, hogy popsiba is szeretném.. erre ő, csak kapcsolatban popsizom, ha a pasim lennél, akkor engedném.


Ez így most?!? 😂



2020. okt. 9. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Benne lenne, ha tényleg akarnád őt.
2020. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem akarnám, eleve ágyba sem vinném.
2020. okt. 9. 18:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatra te dinnye.
2020. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Szeretné ha összejönnétek komolyan, ez elég egyértelmű utalás szerintem. Ha te meg nem akkor még most offold az egészet, különben még csúnyán sérülhet.
2020. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Te érzelmi intelligenciát tekintve egy zsákutca vagy. 32,75 F
2020. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hadd ne nevessek ki senkit.

Nyilvánvaló, hogy mit akar. A kérdés a mögöttes logika.. mégis mi ez?

2020. okt. 9. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem a kérdésed.
2020. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mi ez? Utalás. Arra, hogy szeretne veled lenni. Miért? Mert bejössz neki.

Miért akar összejönni veled ha tudja hogy csak dugópajtik vagytok? Reménykedik, mert bejössz neki. Miért így fejezi ki? Hogy ne legyen egyértelmű, de azért értsd ha akarod.

2020. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozik, hogy a kapcsolatban és a kapcsolat nélküli análszex között mégis mi a frászkarika a különbség?
2020. okt. 9. 19:32
 10/14 A kérdező kommentje:

8, ez egy egoista hozzáállás.

Gyűlölöm az óvodás utalgatást, tudja ő is.

2020. okt. 9. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!