Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi megy végbe a prostik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi megy végbe a prostik lelkén? mit érez egy ilyen nő abban a szituban? nem fél a betegségektől? mit érez, ha "használják"?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, hát én ezt nem tudom
2021. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyszeri fizetett aktusnál az, hogy legyen már vége.

Életvitelszerűnél rosszabb lehet.

2021. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet szokni a pénzre kell gondolni.Óvszert kötelező használni és rendszeres vizsgálatokra kell járni.
2021. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Az óvszer nem véd meg minden betegségtől. A lelki dolgoktól sem és a kiélt fejtől sem....
2021. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
92%

Ahogy én làttam az aktusok soràn:


A legtöbben valóban vagy a pénzre, vagy egy régebbi kellemes partnerre gondolnak.


Teljes mértékben a pénz az ezen túli motivàciójuk, a legtöbben a fejében nincs a lehetőség szikràja sem, h màssal keresse a betevőt.


A lelki gondok szinte alapnak szâmítanak, de kinél nem? 😆


A betegségekről nem tudok nyilatkozni.

2021. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Mit érdekel? Mindegyik cigány.
2021. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezek a lányok elég buták, teljesen máshogy élik meg ezt a helyzetet, mint hiszed. Persze ők se élvezik de a pénz nagy úr. Nem dilemmáznak annyira az erkölcsi oldalán meg hasonlók. Használnak óvszert az véd valamennyire. De azt se gondolják át igazán milyen következményekkel járhat ez az egész pl ha elkap valamit.

Kicsit olyan mint akik dohányoznak. Mivel nem 1 hét alatt halsz bele, nayon távoli az egészségromlás és nem agyalnak ezen hogy rosszat tesznek maguknak meg azt gondolják velük úgyse történik meg a baj. Kb ilyen mentalitásúak a prostik is. Lesz ami lesz. Ők vigyáznak nem lesz baj. Smelyik gumit se húz még erősebb benne ez a gondolat amit írtam.

2021. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ovszerben sz.pnak?
2021. ápr. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Voltam olyan nővel aki a mérnők mesterképzésére szedte a pénzt..Már abbahagyta..Szóval nem mind hülye..
2021. ápr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!