Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a rosszabb? Ha túlságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Ha túlságosan tág vagy ha túlságosan szűk a csaj?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl tág, azzal nem lehet mit kezdeni. Ha túl szűk, előjáték és síkosító segít.
2021. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Az élet nagy kérdései. 🤔
2021. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tág.
2021. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó szerintem. :)
2021. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Voltam igencsak tág csajjal, hatalmasat dugtunk, mert én is sokal több ideig bírtam így, és megtaláltuk azokat a pózokat, amiben ő is érrzett valamit, szóval isteni volt. Persze az is kellett, hogy alapból jó volt a kémia közöttünk. És voltam nagyon szűk csajjal is, már az elején egy kínlódás volt, hogy betegyem neki, és szerintem két percig sem bírtam, nem nevezném olyan nagy élvezetnek.
2021. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

ha szűk

A tágnál egy jó öklözés és mennyekben a csaj. Utána kérd a fenekét.

2021. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szűk legyen, de ne extra szűk. A tágban semmit nem érezni.
2021. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!