Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a legtöbb domina ilyen idősödő, testesebb nő?

Figyelt kérdés

Olyan kimondottan szép, fiatal domina lányt még soha sem sikerült találni.

Ezzel szemben egy csomó jó csaj van, akiről kiderült, hogy szub.



2021. ápr. 18. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Mert ahhoz tapasztalat kell és a fiataloknak értelemszerűen nincs még.

Ők nem testesek, ilyen egy normális érett női test. Akikről te fantáziálsz, azok gyerekek.

2021. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ők már eléggé kiábrándultak a férfiakból ahhoz, hogy lealázzák őket, ne tekintsék férfinak, alárendeljék maguknak stb

A fiatalabb nők többségének azért akkor férfi a férfi, ha magabiztos határozott, irányító típus

Nekem pl olt egy rövidebb időszakom, mikor kihasználtam, játszadoztam a férfiakkal, nem tekintettem rájuk úgy, mint akiket komolyan tudnék venni és ekkor elég domináns voltam az ágyban is. Szerettem én használni őket. Ez smiattalakult ki mert azt láttam hogy egyikben se lehet megbízni, hazudnak megcsalnak stb emberi nullák, így is álltam hozzàjuk

Most ez nyilván más szituáció, tisztában vagyok vele hogy egy domina is tiszteli a szubot, csak ezt amiatt mondtam mert a lelki háttér sokszor hasonló lehet.

Viszont én már találkoztam 2 fiatalabb dominával is. 30 körülik voltak. Igaz fizetős nők azt hiszem

N

2021. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Azért az idősödő és a fiatal között elég nagy az átmenet.


Egy dögös harmincas N.

2021. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!