Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes csak ezért prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csak ezért prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Eddig egy nővel voltam csak, viszont szeretnék legalább 4-5 nővel lenni mielőtt megállapodom. Van egy képzeletbeli "bakancslistám", hogy kb milyen külsejű nőkkel szeretnék szexelni.

Jelenleg azért nem tudok normálisan ismerkedni, mert félek az elköteleződéstől. Ha tegyük fel szerencsém lenne, és összejönnék azzal akivel letudnám élni az életem, akkor is ott lenne a tudat, hogy össz-vissz két nővel voltam. Zavarna, hogy sosem tudom meg milyen lenne mással.


Szóval szerintetek érdemes lenne azért elmenni 3-4 alkalommal prostizni, hogy "kiéljem magam" és nyugodtan neki tudjak állni egy normális ismerkedésnek?


23/F



2021. ápr. 19. 03:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2021. ápr. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha szeretsz kockáztatni.
2021. ápr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen, inkább menj el minthogy 50 évesen búsulj az olcsó nejlon üveges bor mellett, hogy ez is kimaradt.
2021. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Bazki, ha van bakancslistád, akkor tegyél érte, hogy teljesüljön. De ne prostival.

"Ha tegyük fel szerencsém lenne, és összejönnék azzal akivel letudnám élni az életem, akkor is ott lenne a tudat, hogy össz-vissz két nővel voltam. Zavarna, hogy sosem tudom meg milyen lenne mással."

Fogalmazzunk másképp, hogy igaz legyen; Ha tegyük fel szerencsém lenne, és összejönnék azzal, akivel letudnám élni az életem, akkor is ott lenne a tudatlanság, hogy nem tudom, hogyan kell egy nőt megtartani. Azt pedig a prostitól nem fogod megtanulni.

2021. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Szó sincs arról, hogy nem tudnék megtartani magam mellett egy nőt. Sőt, pont ez aggaszt. Összejövök valakivel akit sikerül megtartanom. Megcsalni nyilván nem szeretnék senki, és akkor ott vagyok, hogy voltam összesen 2 nővel. Pont ezért szeretném ezeket a "számokat letudni", hogy utána egy rendes tartós kapcsolatban ez már fel se merüljön.
2021. ápr. 21. 00:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, erre valók.
2021. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!