Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne prostihoz menni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne prostihoz menni?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne prostihoz járnom? 21 vagyok de nincs baratnom szexkapcsolatra annyi eselyem van mint a nasanal dolgozni jokepu nem vagyok de kis félretett pénzem van mas igazabol nem jut eszembe a szex meg kellene nem rinyalas kepp irok csak mar nem latok mas megoldast

2018. jan. 11. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Csak ha van gusztusod rögtön egy olyannal kezdeni, akin naponta végigmennek, naponta vesz farkakat a szájába.
2018. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Inkább mehetnél ismerkedni... szomorú hogy a mai világban van aki 21 évesen fadja... eszméletlen... Szerintem hü|yeség, de te dolgod, csinálj amit akarsz...
2018. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A probalkozasaim eddig rendre kudarcba fulladtak ezert gondolkodtam el ezen
2018. jan. 11. 00:51
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
imádom őket.
2018. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Menj oreg! Ne foglalkozz itt az "erkolcsrendeszekkel"!

Keress valami jo lakasost, olvasd el a velemenyeket. 1 orara menj, tobbszor el tudsz elvezni. Es mindenkepp mond el neki hogy szuz vagy, mert akkor figyelmesebb lessz veled.

Lenyeg hogy ne valami utcai bozotharcoshoz menj.

2018. jan. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

"utcai bozotharcos"- ezen besírtam XD


Egyébként te tudod.Nem leszel se több se kevesebb tőle.

Viszont 21 évesen azért még nem vagy elkésve.

A külső meg nem minden.A személyiségeddel, talpraesettségeddel sokat lehet kompenzálni.

Miért nem próbálkozol először "barátkozni".

Suliban stb menj oda a csajokhoz, beszélgessetek aztán elkezdhet alakulni vmi.

Buliban sokkal nehezebb normális csajt találni.A saját iserettségi körömből azok a lányok, akik tényleg a srácok személyiségét nézik és komoly kapcsolatban gondolkoznak em járnak bulikba, teljesen más szórakozási lehetőségeket keresnek(pl inkább járnak el kávézni, színházba, moziba vagy a szűk barái körrel sórakozni)


20/L

2018. jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó!

El vagy kicsit tévedve. Hol érdekli a nőket a személyiség?

Egyszerű a képlet: ha jóképű az illető, viheti bármelyik nőt, ha nem, nagyon megszívta.

2018. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

5-össel értek egyet maximálisan.

Lényeg hogy megfelelőt válassz ki elsőre akkor bajod nem lesz, meg szexelsz egy jót egy neked tetsző nővel.

Más aki nem lépi meg éveken át csak vergődik ez se jobb megoldás

2018. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Jól mondod, Tyrell.

A korábban hozzászóló 20 éves lányka biztos valami cuccot tol, hogy ilyen zagyvaságot írt.

2018. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Én hasonlo helyzetben nem birtam ki. Elmentem. Többször is. Nem bántam meg.
2018. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!