Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes fejlődés miatt prostih...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes fejlődés miatt prostihoz menni?

Figyelt kérdés
Hogyha szeretnék jó lenni az ágyban érdemes prostihoz elmenni vagy neki csak az a célja hogy minél gyorsabban kielégüljek utána ha fizettem kitegyen? Nem igazán van tapasztalatom szex terén de szeretnék nagyon jó lenni az ágyban. Van olyan prosti amelyik hajlandó arra megtanítani hogy lehetek nagyon jó és nem csak a lerakott pénz érdekli és hogy én legyek vele elégedett?

2021. ápr. 19. 05:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan, neki csak az a célja hogy minél gyorsabban kielégülj utána ha fizettél kitegyen.
2021. ápr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan fejlődhetnék úgy a szexben hogy nagyon jó legyek az ágyban?
2021. ápr. 19. 06:36
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Szexelj nem fizetős nőkkel
2021. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Prostival semmiképp, egyébként minden nő máshogy szereti.
2021. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezen mar en is gondolkodtam, de ne vettem még ra magam, hogy elmenjek egyhez. Te voltal már?
2021. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Hülyeség amit itt előttem írnak.

Ez általánosítás csak!

Igaz sok ilyen lány van aki hamar gyorsan túl akar lenni aztán jöhet a másik.

De van sok normális nő is.

Én pl az egyikkel mai napig beszélgetek nem vagyok a párja meg semmi.

Ő is tudja az én körülményeim család stb én is az övét. Teljesen normális. Nem akartam a pasija lenni (nem is vagyok független) és nőként kezelem.

Sok ilyen lány van. Ha elmondod mi a terved tudnak sokban segíteni.

De az tény minden nő más és más.

Máshogy szeretik ha nyalod vagy ha dugid.

Jó az ágyban mit jelent hogy tovább akarsz kemény lenni később élvezni. Konkrétan írd meg vagy mond el neki. De nyilván nem elsőre.

Ha megismersz egy ilyen nőt első 1..2 alkalom után látod hogy olyan akit én írtam vagy csak megjátsza magát!

2021. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7

Arra nem gondoltál hogy csak azért ilyen mert fizető kuncsaft vagy?

Velem is mindig ezt teszik, ha meg felhozom hogy esetleg csinálhatnánk egyszer ingyen is ha már ekkora a szimpátia közöttünk, mindig kiakadnak.

2021. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

8as.

Nézd ingyen nem csinálja. De én nem is várom el. Ismerem az anyagi helyzetét és elfogadom.

De tudom mert járok máshoz is képben vagyok a mai tarifákkal és kb fél harmad áron járok hozzá jelképes összegért.

Már az elejétől fogva.

Ráadásul sokszor volt hogy megoldottam neki valamit a lakásban és aztán "lebarteleztuk"

Én máshogy gondolom. A csak ingyen dolog azért nem várható el. Csak ha a pasija barátja leszel. Én meg nem vagyok az és nem is tervezem.

2021. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Nem, együtt érdemes fejlődni a partnereddel. Nem valami sz.r ribivel, akinek biznisz vagy.
2021. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!