Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Családtagra szexuális fantázia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családtagra szexuális fantázia mennyire gyakori jelenség?

Figyelt kérdés

Nevelőanyám van, elég csinos.

Egyedül nevel, férje elhagyta, pontosabban kidobta.Azt mondta nem kell neki több pasi az életébe, elég vagyok én neki.

Sokszor látom rajta, hogy olyan magányos, de nem keres senkit.Nyáron sokszor látom bikiniben,kertes házban élünk, néha tangában van, nem zavartatja magát. Sok minden megfordult a fejemben.Volt már hogy belopóztam a fürdőbe mikor kinn volt nyáron az udvaron, és megszagoltam a bugyijait.

Fiataloknál előfordul ez, ha nem vérszerinti szülőkről van szó?


2021. ápr. 19. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vérrokonod, így szerintem nem gáz. Kezdd el kicsit feszegetni a határokat, pl. ha bejön a jó idő, vesd fel, hogy otthon lehetnétek meztelenül is, vagy egyszerűen csak kezdj el meztelenkedni előtte! Aztán majd meglátod, hogy reagál, és ha pozitívan, továbbléphetsz.
2021. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én unokatesóimról (másod, harmad) fantáziáltam sokat régebben, és nővérem pasijáról is.
2021. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi vérrokonság nincs köztetek, így nem para.
2021. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fürdőszobába már mondta vigyek be neki törülközőt, mert nem volt benn, már állt a kádban, full meztelen.

Talán ez volt az első alkalom mikor megmozdult bennem valami.Tudom végignéztem rajta, látta ő is,hogy megakadt a szemem a punciján.Felrakta az egyik lábát a kád szélére hogy törülközik, ott már végem volt, de odaszólt, hogy most nézni akarom, vagy menjek ki.

Nem volt zavarban utána sem, én napokig rá sem tudtam nézni olyan zavarban voltam

2021. ápr. 19. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez eléggé felhívás keringőre szagú.
2021. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tangában már láttam előrehajolni nyáron mikor a kertben volt.

Voltak ilyen jelek, de még semmit nem mertem csinálni, mert azt hittem véletlen, vagy csak neki természetes.

Bár a fürdőszobás dolog az örökre bennem marad.

2021. ápr. 19. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami?
2022. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!