Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik prostihoz járnak (rendsze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostihoz járnak (rendszeresen) mennyibe kerül nektek havonta?

Figyelt kérdés
Azok akik az előbbi kérdésemhez írtak. És nyilván nem évente 1x mennek. Nem ismerem a tarifákat, gondolom pár tízezer. De az egy alkalom, havonta mennyit költötök átlagosan prostikra?
2021. ápr. 19. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Havi 200EFt, ami 4x50EFt, heti egy alkalommal számítva. A nők ára változó, attól függ milyet szeretnél. Volt már ennél drágább, olcsóbb is. A legdrágább 300EFt/alkalom volt nekem.
2021. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ki kerül egy (fotelen) prostin 30000ft/alk ba ??
2021. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt időszak, amikor havi 800 körül elment, de akkor jól kerestem meg még lejjebb voltak az árak pár éve és sok lányhoz visszajártam.
2021. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
#3 800 ft? Az nem vészes. :)
2021. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
66%
Mi köze van a k..rvázásnak a társkeresési problémákhoz?
2021. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

5 azért akarnak kurválzni mert nem megy nekik a csajozás.

(jobb lene a szex rovatban de nem egyire tályékozottak)

2021. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha találsz egy jót, akkor olcsóbb mint ha barátnőd lenne és kevesebb probléma is van vele. Csak hát nyilván nem lehet végtelenségig csinálni
2021. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár éve volt egy LHV nevű -prosti értékelő- oldal Kb 2007 2008 körül csináltak egy interjút, amiben a pali azt mondta, hogy eddig kb 3-4 millió Ft-ot költött kurvákra, ami egy új kocsi ára volt. Én elég sokáig kurváztam, de most már úgy elszálltak az árak, hogy nem éri meg. Most egy valahogy kinéző prosti simán elkér 20 ezret, amiből azért elég jól el lehet lenni egy átlagos szórakozó helyen.
2021. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van feleségem, de mi nem rajongunk egymásért úgy mint itt sokan. Semmi színpadiaskodás. Nincs megfelelési kényszer, nincs a "mi lesz ha elhagy" érzés. Bőven meg tudnánk élni egyedül is. Ezt csak azért írtam le, mert sokan azt hiszik hogy a lúzerek járnak krvázni. Nekem van négy lány akikhez járok, 19-24 évesek. Havi 300 a minimum, de gyakran 500 ezer is elmegy. Nekem volt rengeteg nőm, de egy sem adta azt amit ezek a lányok. A legjobb az benne, hogy ez egy üzlet, bátran kérhetek, az van amit szeretnék! Semmi extra, sőt. Én a romantikára vágyom, tudják is, ezt maximálisan meg is adják. Marha jó, tudom hogy egy játék, nincs hátsó szándék. A feleségem meg ezt vagy azt elutasítja, ha kedvem van neki lehet hogy nincs stb. Arról meg nem is beszélek, hogy álom, brutál jól néznek ki!
2021. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!