Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megengednétek a pasitoknak?(többi lent)

Figyelt kérdés

A barátom bevallóta hogy vonzódik a bdsm hez.

És meg kérdezte belemének e ilyenekbe kötözés fenekelés vibrátor STB....

Azt mondtam hogy át gondolom.

Szerintetek?

Ti belemenétek?



2021. ápr. 19. 21:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Sub vagyok, nekünk ez normális.
2021. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Sub vagyok. Nekem ezek alap dolgok. Mi ennèl tovább is mentünk már. Én bele mennèk. Kipróbáljátok ha mégsem tetszik akkor nem csináljátok.

Lehet érdekli de ha ott lenne a lehetőség nem csinálna semmit mert csak a fantáziájában érdekli és élvezi.

2021. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha téged ez nem izgat, akkor nehogy belemenj csak az ő kedvéért, mert neked lesz ártalmas mentálisan is.
2021. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én belemennék, engem is vonz a BDSM (sub szerepben)

De ha téged nem izgat, akkor ne menj bele, vagy ki is próbálhatod, aztán ha nem tetszik abbahagyjátok (ez amúgy is így működik, erre van a biztonsági szó)

2021. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A többiek elmondták: Amit kér az egy BDSM-et kedvelő embernél nomális és tud mind a két félnek élvezetes lenni. Amennyiben téged ez nem érdekel vagy nem jó, akkor viszont semmiképp. Semmi olyat nem kell csinálnod, ami neked nem tetszik, és fordítva is így van.


Olvass utána miről szól ez az egész, majd apránként halajatok és ami neked már nem élvezetes, ott meg kell állni.

2021. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én belemennék, ami subként nem meglepő, de azt nem tudhatom, hogy te neked milyen érzés lenne. Lightosabb bdsm estének adj egy esélyt, beszéljétek át mi tetszett és mi nem, és majd meglátjátok, hogy hogyan tovább.
2021. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én bele mennék
2021. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Általában a legtöbb szexuális tevékenységre az érvényes, hogy csak olyanba menj bele, amit valóban szeretnél, és csak akkor, ha már készen állsz rá.

Ha izgatónak találod, kíváncsi vagy rá, vagy legalább nem viszolyogsz tőle, akkor nyugodtan próbáld ki! Fokozatosan vezessétek be, ne kezdje túl durván. Lehet, hogy megtetszik neked is, ha kipróbálod. Ugyan a bdsm vágyak nem szoktak rejtve maradni, tehát tudnál róla, ha lennének ilyen hajlamaid, ettől még lájtosabb formában bejöhet neked is, ha kipróbálod. Egy kis kötözés, fenekelés sok olyan pár szexuális életét fűszerezi, akik egyébként nem kifejezetten bdsm kedvelők.

Ha viszolyogsz tőle, irtózol a gondolatától is, akkor inkább ne próbáld ki csak a barátod kedvéért. Lelki sérüléseket okozhat, ha olyanra vesz rá valaki, amit nagyon nem akarsz.

2021. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is így kezdődött 11 éve, azóta meg már rendszeres a bdsm játék
2021. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Simán, imádok feneket verni! 27L
2021. ápr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!