Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti megengednétek az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megengednétek az új pasitoknak, hogy meztelen képet csináljon rólatok?

Figyelt kérdés

Lányok ti megengednétek az új pasitoknak, hogy meztelen képet csináljon rólatok? Akár aktus közben is.


Mondjuk 2-3 hete vagytok valakivel kapcsolatban, aki "útravalóul" szeretne intim képeket csinálni. Persze arc nélküli képeket, hogyha elkeverednének véletlen akkor se tudja senki, hogy ki van rajta.

Megengednétek?



2017. aug. 9. 08:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha kölcsönös a dolog, akkor igen
2017. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Én több éves kapcsolatban sem, nemhogy egy 2-3 hetesben.
2017. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
#2 Ugye félsz, hogy visszavághat vele, ha nagyon átversz valakit, mi? :D
2017. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem semmi esetre sem.

Egyik páromnak se engedtem.

Mindig gondolni kell arra ha szét mentek és nem törli a képeket mindenhonnan a szemed láttára hogy meg van arra az esély hogy mocsok módon felhasználja és feltöltse netre hogy Ország-Világ előtt megalázzon.

2-3 hetes kapcsolatnál meg pláne nem.

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt 1 képet csinált a kérésemre mert valamit meg akartam nézni magamon amit nem láttam. Megnéztem majd Töröltem a képet. .

23 N

2017. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy arc nem látszik De lehet egy jellegzetes pigmenthiány, anyajegy, tetoválás vagy műtétiheg ami miatt felismerhető a lány.

Előző voltam.

2017. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
És mivan ha felismernének? Kép lebukás nélkül is ugyanakkora qrvák vagytok nyugi.:D
2017. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem engedem a kép készítést szóval nem vagyok k
2017. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem attól lesz valaki ribizli, ha lebukik egy intim képpel, hanem a viselkedése miatt. Ennyi eszetek azért már lehetne huszonakárhány évesen...
2017. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Még, hogy nem engedik a képet? Jó vicc ...több nőről előbb volt meztelen képem, mint megdugtam volna! Nagyon szeretik magukat mutogatni és szeretik, ha ezáltal dicsérve vannak.
2017. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Francokat, amint a pasink ilyen vágya van mehet is ahonnan jött.
2017. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!