Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is az lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az lesz a legjobb ha hagyom az egészet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon szép lányt akivel hosszú időn át beszélgettem, majd találgozgattunk és összejöttünk. Elvitt bemutatni a szüleinek és kiderült hogy cigány. Eskü, nem látszik rajta, nincs szaga sem, akcentus sem,a bőrén sem látszódik meg, nem is öltözködik cigányosan, viszont amikor megláttam a családját, nem is tudtam mit csináljak. Tipikus cigány villa, csili-vili dolgokkal, a szülei rengeteg ékszer, az apjának méteres bajusza és nagy fekete kalapja, az anyja pedig még barnácska is.

Nagy lebőgés volt ez nekem, megdöbbentett és lesokkolt a dolog. Nem tudom miért nem mondta el nem lett volna annyira kellemetlen. Azóta (szombat óta) próbáltam kerülni a témát és lemondtam a találkozásunkat is mert össze vagyok zavarodva. Mindenki azt mondja hogy hagyjam az egészet, és röhögjek egy nagyot azon hogy mi történt. Mit tegyek?



2021. ápr. 19. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
nem azért dobnám, mert roma származású, hanem mert nem volt fair veled. Ezt el kellett volna mondania előre.
2021. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Mit kellett volna elmondania? Miért nem volt fair?,,Figyu ne lepődj meg,mert cigány vagyok" Vagy hogy? Nem is értelek.

Szaga?? Akcentusa?

Jobb is hogy nem találkozol vele többet. Jobban jár.

Es mielőtt leoltanátok én nem vagyok cigány...de ez a hozzáállás elég patkány

2021. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2

Nem patkány de azért tudunk egyet s mást a cigányokról. Én pl az elején megmondtam hogy apám szász származású és ne lepődjön meg a berendezése meg az ételeken, mert nálunk ez a hagyományos

2021. ápr. 19. 22:02
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
#2 te cigó vagy?
2021. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem..nem a cigányokról tudunk egyet s mást, hanem a putris,büdös,tolvajokról akik lehetnek cigányokat,magyarok,németek, bárkik. Ezen a lányon semmi nem látszott tehát miről beszélünk?!

Nem szégyellte a családját,ezért vitt haza téged,mert azt gondolta nem erdekel téged a származása.

2021. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
4# olvasd el figyelmesen amit irtam
2021. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
De korlátolt elméjű vagy, te jó ég. Kerüld nyugodtan, lehetősége lesz egy olyan emberrel lenni, aki nem ilyen előítéletes és buta.
2021. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

5

A börtönök dugig vannak cigányokkal és mind tudjuk, hogy a 80 százalékuk nem tudja felmutatni legális mivoltát a vagyonának. A lány szülei sem szerintem. Az apja egész nap otthon van, az anyja is. De azt már egyikük sem mondta el, hogy OK, akkor honnan a pénz? Nem gazdagok de olyan házuk van, mint valami kiskirálynak.

2021. ápr. 19. 22:09
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
A leírtak alapján Gábor cigányok. Tudod te mennyi különbség van ezek és azok a cigányok között,akiről te beszélsz?
2021. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Húha na ez tényleg kemény sztori. Mindenesetre dobbantanék én is, de nehogy megbántsd a csajt, mert ezek képesek leszúrni amiatt.
2021. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!