Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, heti hányszor szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, heti hányszor szerettek szexelni, mennyi az ideális?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 05:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

5/10

Mennyi az a huzamosabb idő 1-2 nap, egy hét, 2-3hét?

2021. ápr. 20. 07:56
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Napi 2 teljesen irreális egy felnőtt embernek, ahol a 8-12órás műszakok a megszokottak.
2021. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

#12 Minden reggel szexelünk mielőtt felkelünk. Utána egyetem, délután tanulás és/vagy egyéb dolgok. Este tévézés/bulizás/itthon elvagyunk. Estére marad energia bővel egy finom hancúrra. Az, hogy neked mi irreális meg mi nem, a te problémád. Mi így szoktuk meg, akkor kerek a napunk ha orgazmussal indul és úgy is fejeződik be. Mellesleg amióta online van az egyetemi oktatás, előfordul napi 3-4 is, az időnkbe belefér, éjjel kimaradni úgyse lehet. November óta döbbet dugtam, mint előtte két év alatt összesen! (A gyári droidok mint te is, nyilván ezt elképzelni se tudják)(Sajnállak)(Ja mégsem)

21L

2021. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13/13

Ha gyári droidok nem lennéneky ágyad se lenne se laptopid, se epillátorod ,se semmid, borotvad se.És meg veled is történhetnek olyan dolgik hogy gyarba kényszerülsz a diplomáddal, es droid leszel.Amúgy oltattad magad?Fekvetred az oltást?

A sürűbb nemi életedhez további sikereket erőt eg3szseget, jol felállo képességet kívánok

2021. ápr. 20. 15:52
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

"Utána egyetem, délután tanulás és/vagy egyéb dolgok. Este tévézés/bulizás/itthon elvagyunk."

Igen és ebből nyilván jól meg lehet élni. Apuci utánad is túlórázik csillagom, hogy te vígan kefélhess a csávóddal.

2021. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
#14 Hehe. Az önérzetes droid a legviccesebb droid. 😂 Ha tanultál volna, tudnád, hogy nem csak a fizikai munka a munka. Én többet fogok keresni az eszemmel, mint te meg az egész családod együtt véve a kis kezetekkel. De te kérdező most ilyen frankón megsértődtél az irreális képzelőerős kommentelő helyett?? Vagy az is te vagy? Vannak ilyen unatkozó emberek akik 2-3 reg mögül válaszolgat saját magának, nyilván te is. Ha a felesleges energiáid a csajozásba fektetnéd hisztizés helyett, mindenkinek jobb lenne, tán még a szüzességed is elvesztenéd így 40 felett... 😂😁
2021. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16/17 sok sikert hozzá! 😁

Nem mindenkinek adatik meg hogy tovább tanulhasson, mert csaladi okok miatt ki kell szálni az iskolapadból.Az eszemnel, ennek ellenere én is megkeresem a magamét, csak könyvkiadót kell találnom...

Szerényebben kisperec mert leversz valamit...😇

2021. ápr. 20. 16:58
 18/24 anonim ***** válasza:
34%

"Szerényebben kisperec mert leversz valamit...😇"


Mert??? Csak mert neked nem tetszik a stílusom? Kifaszt érdekel? Ez egy nyilvános fórum öcsisajt. Ha nem tetszik mások véleménye, nem kell kérdést kiírni. 😉

Béke veled lúzer...

2021. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

En felső vezetőt húzok le kb havi 700 ezerre ...ehez is ész kell...nemtom' ki a lúzer.Szerintem ehez kell ész.Tudod van a szerzett tudás es a kapott tudás.

A szerzett tudás az az fősulis egyetemista felső vezerek gyerekei tudása,azert kapsz ötöst, mert vissza szajkózod azokat a gondolatokat ami nem a tiéd hanem beled súlykolják.Nincs önnálló véleményed, gondolatod, nos ez fog megbukni hamarosan.A kapott tudás meg az amikor nincs felsőfokú vegzettséged de ilyen újgazdag pénze van de esze nincs krapekokat húz le az ember 7-800 ezrekre/hó.Többet is ha kell...es van mellette főállásom ami szintén jól fizet.Kell vmi alibi meló ami után adózik az ember... :)

2021. ápr. 20. 17:21
 20/24 anonim ***** válasza:

20

Aham....

😆🤣😂

2021. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!