Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, heti hányszor szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, heti hányszor szerettek szexelni, mennyi az ideális?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 05:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Aham...minden ami kert kisperec...virágagyástól díszcserjéken at világítas medence szökőkút, vízesés , minden ami ujgazdagéknak kell es felsővezér apuci fizeti anyuci meg vagy el van hanyagolva, vagy meg vsn rendszeresen csalva en meg megdugom őket, mert szűz vagyok ,es segitenrk átpaszírozni a ferjük akaratán az irreális 7-800 vagy több milkás(ilyen ritkán van, de akad) árajánlatot, mindezt bosszúból mert "fiatal kis libával csal az a görény, kopaszd meg rendesen segítek" címszóval...volt párszor higy először a lányát aztán anyucit is meghúztam míg kész nem lett a medence meg kert, diszkút, persze nekik a "legdrágabbra sikerült rábeszélni aput , anyucival"

The life is hard darling...

Es ezt azoknak a sterinred gyári droidoknak is köszönhetem akik ezeket y szrokat üzemben előállitják.Úgyhogy hagyd a melósokat kisperec

2021. ápr. 20. 18:04
 22/24 anonim ***** válasza:
30%

Mindig újra és újra ledöbbenek, hogy mekkora életművész királyok járnak ide a GYK-ra. Fröcsögni... Teljesen hiteles.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2021. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

23/23

Kölcsönös.Szintén amulok hogy fósulus egyetemista életrapasztalrak hogy osztják az esz es fröcsögnek a melósikra,amugy òk.is azok lennének, ha nem lenne apuci.Mert sok egytemre meg fòsulira nem az eszük miatt kerülnek.be , hanem apuci nyomja őket.Teli vannak élettapasztalatral, att hiszik hogy ahol penz van ott boldogság is.Pont hogy az nem életszerű.

Felső vezetőket boldignak siha illetve nagyon ritkán látok.

Egy 21 éves mondja meg itt hogy mi az élet kvintesszenciája, mert napi 2x dug.

Mert más dolga sinxs és bedurcizik ha szólnak neki hogy 3 műszakban, meg túlórákban biztosan nem lenne hozzá ereje.

Meg hogy ő az ész mert fősul7ja meg diplomája van...hát nem az.

2021. ápr. 20. 19:02
 24/24 anonim ***** válasza:
48%
Itt te fröcsögsz és osztod az észt. Feltettél egy kérdést, én válaszoltam. A francot sem érdekli, hogy a három műszakban robotolónak mire van energiája. Ha az érdekel, kérdezd meg őket! Ez nem volt kitétel, tehát válaszoltam. Ha nem hiszed el a válaszom, én azt is leszarom. És kettőnk közül te csapongtál itt életbölcsességek és "énbaromiügyesvagyok mert mindenkit lehúzok és minden nőt megdugok" irányba. Veled ellentétben nekem nincs szükségem rá, hogy a GYK-n hantázzak akkorákat, hogy Andersen is irigykedjen. A kérdésre válaszoltam, te álltál belém mert droid fejjel nehezen emészthető, hogy én ennyit szexelek. Nem kell elhinni. Én se hiszem el egyetlen szavadat se. Részemről lezártam. Bye-bye lúzer.
2021. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!