Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Plug használata közben milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plug használata közben milyen baleset történt már veletek?

Figyelt kérdés
Velem tegnap esett meg, hogy kimentem a munkahelyi wc-re pisilni, mikor leültem a wc-re, abban a pillanatban kiesett a fenekemből a plug, bele a wc kagylójába. Koppant egyet (köves, fém plugom van). Kihalásztam, majd gondoltam wc után megmosom szappannal, miközben ezt csináltam épp akkor jött be a főnökasszonyom a mosdóba.

2021. ápr. 20. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Bakker jó tág lehetsz ha csak ugy kipottyan, azért ezek a fém cuccok nem kicsik.
2021. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Hú, te aztán tudsz kamuzni :) Azért az S-es plug se kispályás, kiesős.
2021. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, korábban nem esett még ki, most nem tudom miért.
2021. ápr. 20. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert hatalmas a trágyaszóród
2021. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt egy tojás alakú vibrim kicsit vastag volt és volt rajta madzag amivel mozgattam magamban csak az elszakadt és abban a pillanatban rezegve felment belém, análban próbáltam, aztán valamiért abba hagyta a rezgést és megpróbáltam guggolva megnyugodni és kijött, 1-2 perccel később jöttek haza szüleim, bele se mertem gondolni milyen kínos lett volna ha előbb jönnek haza.
2021. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne történhetne meg? Amikor ráülsz a WC-re, egyből elkezdi kinyomni a végbél a plugot. A pisiléshez pedig erre rásegítesz, ellazulsz, szóval simán kieshet. Vagy akár a pisilés hevében el is felejtheted, hogy benned van. Sőt, az is előfordulhat, hogy finganod kell, és ki akarod engedni.
2021. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tágság kérdése, nekem egyszer sima szex közben esett ki a plugom, miközben a puncimat dugta a partnerem. Szép vastag plug volt, mégis szinte kilőttem, pedig komoly előkészület kell, hogy betegyem egyáltalán. Amúgy nem szoktunk anál szexelni, csak ki akartam próbálni, milyen úgy a szex, ha mindkét nyílásban van valami, de nem sokáig érezhettem, mert simán kilőttem a plugot. :) Szóval szerintem wc-n ülve, nyomás közben is előfordulhat, hogy kiesik.
2021. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!