Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Nagyon szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem a parom de a szex egyaltalan nem mukodik es nem is kivanom semennyire vele.

Figyelt kérdés
Lehet ez igy egy eletre szolo kapcsolat? Tenyleg nagyon szeretem

2021. ápr. 20. 12:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges-e, hogy a szeretet pótolja a jó szexet? Igen, de nagyon valószínűtlen. Sokkal valósabb az a gyakorlat, hogy a szeretet megvan és meg is marad, és a nő (férfi) életébe belefér egy másik, akivel szintén vannak érzelmek, de hozzá szenvedélyes, kielégítő szex is.

Akik nem élték-élik át, azok nem tudhatják, és nem hibáztatom őket, amiért felületesen, de annál ingerültebben és hevesebben itélik el az ilyen szituációkat. Az ég óvjon meg mindenkit azoktól, akik az életet egyszerűnek látják!

2021. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!