Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha nőnek születtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nőnek születtetek volna, beállnátok prostinak?

Figyelt kérdés

Ronda, szép, gebe, kövér, minden nőnek van értéke prostiként. Elég felnézni a rosszlányokra. Olyan nők vannak ott, hogy elhányom magam, tele értékeléssel.


Nem lenne jó? Luxus nyaralások, napfény, csillogás, gyorsan lekúrn.i valakit és elpofázni a fennmaradó időt 20ezerért.



2021. ápr. 20. 14:13
A kérdező szavazást indított:
igen, beállnék prostinak
nem, soha
max kitartottnak
nő vagyok, prosti vagyok
nő vagyok, soha nem lennék prosti
Andy Vajnáné vagyok
41 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jah, kihagytam 2021 jolly joker-ét, webcam lány / onlyfans
2021. ápr. 20. 14:14
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Bár pasi vagyok, van 3 lányom, így róluk tudok képet alkotni, hogy mik a lehetőségek. Vegyük példának a legidősebbet. Két diploma, két felsőfokú nyelvvizsga, 4 év gyakorlat nagyon neves multinál, és még csak 22 éves. Hasonló kaliber pasija van és imádják egymást. Mit álljon be egy ilyen kaliberű csaj prostinak?
2021. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

#2 hogy az istenbe van 2 diplomája 22 évesen?:D meg 4 év munkatapasztalata? Érettségi után rögtön elkezdett dolgozni és párhuzamosan 2 egyetemet is végezni vagy hogy?:D 24 vagyok és egyetem mellett semmire sincs időm és még csak az első diplomám van készülőben:DD

N

2021. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

3. Igen. Pontosan. 18 évesen elkezdte az egyik szakot, mellette elment dolgozni, majd 19 évesen a másikat, és most van két alapdiplomája, illetve az egyikből idén mesterezik.


De ettől függetlenül gondolom te sem akarsz diplomás örömlány lenni?!

2021. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

#4: hát én nem tudom miféle egetem az amit ilyen könnyen lehet munka és másik egyetem mellett is végezni..:o

Nyilván nem akarok, a kérdezőnek már válaszoltam, csak érdekelt hogy az istenbe csinálta a lányod ezt 22 évesen

2021. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
jól van, szokásos gyakoris karriert láttáok, kb a napi 25ezert kereső festő segédmunkás színvonal
2021. ápr. 20. 14:35
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
5. szerintem ne offoljuk szét a topicot, szegény Kérdezőnek nem lesz mire kivernie / nem lesz kinek privátot írnia. xD A lényeg, hogy attól, hogy valaki nő, még lehet rendes végzettsége, karrierje, fizetése, élete. :)
2021. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán jó csaj lennék, ugy csinálnék, mint a jó csaj ismerőseim: keresnek egy gazdag, tehetős pasit, akiknek mindenük megvan, és egyébként tényleg vonzódnak hozzá, és kész, örülnék, hogy mindent megkapok.
2021. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék prosti az biztos, még férfiként se. Ha nem kívánom nem megy ez van. Egyébként én sem értem az ilyen nőket, jobban járnának egy gazdag pasival. Ha már nem akarnak dolgozni.
2021. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Mi az akadálya, hogy egy férfi prosti legyen, ha szeretne az lenni? Csak kérdezem!?
2021. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!