Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mások is szokták úgy érezni,...

Mások is szokták úgy érezni, hogy "rossz világba születtetek"? Vagy ez csak engem visel meg ennyire?

Figyelt kérdés

szóval mióta megint elkezdtem animét nézni meg mangát olvasni, méginkább üresnek érzem az életem, mint azelőtt. meg hogy milyen unalmas már haha

néha már úgy érzem, hogy ha pl nem jönnek titánok vagy démonok a földre, én már sosem fogom ezt az egész dolgot élvezni lol

nem vagyok így állandóan de mikor (sokszor) rámjön akkor azért elég nyomasztó.

más is van ezzel így? ti hogyan "orvosoljátok" ezt?xd

lehet valami mentális egészség kategóriába kellett volna ezt írnom, de az animés közösség véleménye érdekel:(


2021. ápr. 7. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Tini problema, pár hónap alatt lecseng...


Térj vissza a valódi eletbe!

2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
El fog keseríteni amit írok, de nem létezik másik világ. Az csak fantázia, amiből ki kéne nőni mert sosem lesz valóság
2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
evek ota tart, de majd csak valoban lecseng, koszi<3
2021. ápr. 7. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nincs inger az életedbe. Érthető, hogy unatkozol "ebben a világban". A rossz hír az, hogy itt fogsz élni még jó sokáig, így ideje beletörődni, hogy nem jönnek a titánok, a nindzsák, az ufók, a repülő macskák stb.
2021. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a valódi oka annak, hogy ilyen álomvilágba menekültél????


Ezt kéne kideríteni....

2021. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen érzéseim nekem is vannak, csak nekem más korhoz való ragaszkodásom van. Sokszor úgy érzem, hogy boldogabb lennék, ha a nyolcvanas vagy kilencvenes években lennék huszonéves. De ezek az érzések nem megalapozottak, hiszen csak a jó dolgokat nézem ezekben a korszakokban és teljesen megfeledkezem a rossz dolgokról. Valahogy ez lehet nálad is. Azért gondold végig logikusan, ha valóban léteznének titánok, akkor nem élvezetes lenne az életed, hanem tragikus, az egész életed úgy telne el, hogy rettegsz a nap minden órájában.

Tök normális fiatalon az elvágyódást érezni egy másik világba, az a nem normális, amikor valaki tizen meg huszon évesen azt érzi, hogy “jól van ez így” a világban és semmi izgalomra nem vágyik.

2021. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen korszakom, sőt, néha még most is előjön így covid alatt. Ingerszegény környezet, vagy valami elől való menekülés lehet a háttérben ha már nem vagy olyan fiatal.

Mikor nekem előjön, próbálok még aktívabban részt venni ebben a világban. Kertészkedek, sportolni megyek, lekötöm magam valamivel, elmegyek sétálni, találok egy új hobbit. Lényeg, hogy itteni dolgokkal foglalkozok, és kicsit ki kell szakadni ezzel az animék/mangák világából.

2021. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

2-es tipikusan te a paraszt megmondó vagy kicsit merulj el a tudományba nagyon som elmélet van pl húrelmélet amiben 4-nél több dimenzió van akár 10-12 de még 22 is van egy másik elmélet a “sorrend-varriációs” abban meg a részecskék sorrend mintájára és az univerzum végtelenségét bontja ki azáltal hogyha az univerzum végtelen akkor a részecskék előbb utobb ismételni fogják a sorrendeket azaz megannyi föld lehet amiben ugyan azok az emberek élnek mint itt csak máshogy (nincs mágia mert a fizikai szabályok ugyan azok mert egy dimenzióban vagyunk) de van még pár tudományos elmélet


Kérdező Minden embernek van ilyen érzése de az a baj ha jönnének démonok vagy óriások te az elsők közt halnál meg! Bocs de mihez is értesz mennyire is vagy talpra esett és erős akaratú ha ebben a szuper kényelmes világban sem tudsz boldogulni!? Nem sertésből de hidd el az emberek 90%-a kihalna ha ide fantasy entitások jönnének sok harcképzett katona is harc közben el esne nemhogy egy tini civil 🧐😵

Ezt tényleg nem sertésből írom

De ha arról lenne szó hogy csak át kerulj egy fantázia világba és ott élj hétköznapi életet pl egy mágia suliban ahol max ilyen verseny szeru harcok lennének az megint más habár ha középkori setting van akkor be nézted mert most is nagyon sok luxus cikk van amik nélkül nem tudunk élni! 😂😅 wc-papír és hasonlók (de lehet mágiával vannak alternativ módok amik ugyan olyan tiszták)


De pl nekem is volt ilyen korszakomszerencsere elmúlt mert mindig is sokat gondolkoztam szerintem nagyon gáz lenne ha masik világba kerülnék még ha hősi titulust is kapnék de kb a szüleim meg halnának ha minden nyom nélkül eltűnnék 😵😳 kitudja mit csinálnának

Ha viszont jönnének démonok és pl bizonyos emberek akár random szerűen akár potencia-kiválasztás alapján képességeket kapnának hát akkor is elég gáz lenne

Lehet sokan akiknek van erejük nem mernének harcolni csak az a baj hogy csak ők tudnának és ha vége az egésznek akkor is nagy káosz lenne bizonyos képességű emberek szépen uralomra törnének egymást és a népet meszarolva… 😳 sajnos ez a valóságos forgatókönyv ha megnézed mennyi terror támadás van és még a felvilágosult liberális nyugati világ csak addig az amig az van amit ők akarnak pl blm és hasonló mozgalmak


Amugy foglald el magad nézz animéket tanulj barátkozz a suliban sportolj szerezz baratnot 😂😅😂 ápold magad játsz játékokkal

2021. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Majd, ha felnősz és dolgoznod kell lesz elég stressz meg izgalom! Vissza fogod sírni ezeket az unalmas, gondtalan időket.
2021. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

mindenkinek koszonom a valaszokat!!

amugy bizom benne, hogy csak a bezartsag meg a covid miatt van, es amint ismet beindul jobban az elet csillapodik az erzes, bar ezelott is ereztem igy eleg sokszor sajnos.

#8 haha koszi a tanacsot, baratnom nem lesz mert lany vagyok de azert koszi xdd<3

#9 legyen igazad!! bar mar mondhatni felnottem es jocskan van sterssz az eletemben, de szerintem is visszasirom majd meg ezt

2021. ápr. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!