Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt vagy utána szererit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt vagy utána szereritek jobban a franciázást?

Figyelt kérdés

Nem mertem egy barátnőmnek sem feltenni a kérdést, de örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra így felteszem itt.


Nagyon normálistól eltérő érzés az, hogy én sokkal jobban szeretem bekapni a fiúm farkát miután már bennem járt mert valamiért izgató a punci után bekapni?


Kicsit sincs leszbikus hajlamom, csupán sokkal jobban felizgat és szívesebben csinálom úgy.


Ti hogy vagytok ezzel?

Nyílván ez hetero kérdés, így csak lányoknak szól a kérdés, de ha komoly vágyat éreztek arra, hogy ti fiúk is választ adjatok mert esetleg melegek vagytok, hát tegyétek, de kérlek szépen írjátok oda a nemeteket.


A lányoktól is kérném szépen, hogy írjanak annyit, hogy "L" a kor nem érdekes, a kérdésnek nincs perverz töltete.



2021. ápr. 20. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nekem kicsit furcsa utána bekapni, jobban szeretem előtte felizgatni a páromat! L
2021. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Elötte!
2021. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Előtte L
2021. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte.De utána sem vetem meg.L.
2021. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a saját ízem, úgyhogy attól sem irtózom, hogy utána történjen meg a dolog, de inkább előtte szeretem előjátékként (vagy akár magában)

L

2021. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp előtte
2021. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is előtte szeretem inkább a számban érezni.

L

2021. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
előtte él elélvezés után is szeretem nagyon szopni. volt olyan pasim, akinek utàna túl érzékeny volt hozzá, de volt olyan is aki szintén szerette. tök jó volt ilyen lustán eljátszani vele, tényleg izgató volt az összekeveredett nedveink íze rajta, meg puhán sokkal könnyebb lemélytorkozni. aztán meg persze gyakran ez egy második menet kezdete lett
2021. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetero pasi vagyok, előtte szeretek franciázni, nem szopni, hanem nyalni, mert az is franciázás szerintem.
2021. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Csakis előtte

L

2021. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!