Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megesik, hogy önző a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megesik, hogy önző a barátom az ágyban, az nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Alapvetően figyel rám, jo a szex vele, általában 1 oras is vad szenvedélyes, sokminden játszik.


De volt olyan, hogy szex előtt fel sem izgat, azt mondja most nem is akar semmit, lecsesz(!), hogy miért vetkőztem le, aztán meg elintéz 10 perc alatt. Abszolut gyors csak "használta a testem." 2.menetre nem volt képes.

Mondtam neki, hogy ez nekem teljesen új, nem tudom hova tenni, mi volt ez? Nem mintha baj lenne ha néha önző, az tud lenni izgato is valahol, de szerintem ez nem spontán volt, hanem tervezetten nem akart szexet.

Semmilyen egyértelmű valaszt nem adott. Hanem utána próbált kielégíteni. Az meg nekem kellemetlen volt. Fel voltam izgatva ugyan, de teljesen elment a kedvem, nem tudtam élvezni ezt az utolagos "erőlködést" tőle


Ennek mi lehet az oka amikor csak gyors letudja egy férfi a szexet?



#"muszájszex"
2021. ápr. 21. 06:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
önző - dobd ki!
2021. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bakker semmi se jó nektek. Más örül ha tart 10 percet a szex.
2021. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem önző.

A mostani ilyen szex engem nagyon meglepett. És nem értem.


Mitől nem akarhat szexet egy férfi, amikor közben meg 10 perc alatt is elmegy, annyira "kell" a szervezetének viszont?

Miért akarhatott ellenálni?

Aztán "megadta magát"es letudott gyorsan.


Mi ez az egész?

2021. ápr. 21. 06:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan mrg akart dugni, ilyen kedve volt.
2021. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor szoval faék egyszerű
2021. ápr. 21. 07:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedvfüggő. Lehet fáradt volt, vagy csak szimplán nem volt kedve a szexhez, de úgy volt vele ha már levetkőztél akkor gyorsan lerendez téged, h utána ne nyafogj.

Ha van kedve akk akár órán át is dug téged. Most biztos nem volt!!

2021. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Te vagy önző nem a pasid. Nem volt kedve hozzá, te ráerőltetted, elment, utána még így is megpróbált téged is kielégíteni, de neked ez sem volt jó...


Komolyan, a nőknek 8000féle kifogása lehet, hogy miért nem akarnak szexelni, de ha a pasinak nincs kedve, akkor önző, bunkó, stb...


Fordított esetben, ha neked nem lett volna kedved, és a pasid ráderőlteti, akkor az neked mennyire lett volna jó ?

2021. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Habar volt elotte olyan erzesem hogy nem kene talalkozni aznap vele.

Direkt ra is kerdeztem hogy de biztoa talalkozzunk?


Volt vmi 6.érzékem..


De cáfolta.

Aztan vegkepp nem tudtam mi van.


Lehet un es szakitani fogunk

2021. ápr. 21. 21:34
 9/13 A kérdező kommentje:
*biztos
2021. ápr. 21. 21:34
 10/13 anonim ***** válasza:
A férfiak nem szexrobotok, nem megy gombnyomásra, se a be, se a kikapcsolás.
2021. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!