Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bújtam a páromhoz és állt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ssdff kérdése:

Bújtam a páromhoz és állt rendesen a szerszám úgy, hogy csak én simogattam és csókolgattam, de mire szex lett volna lelankadt. Később tudtuk folytatni. Ez ciki vagy mindenkivel megesik?

Figyelt kérdés
Minap bújtam a páromhoz és ált a szerszám úgy, hogy csak én simogattam páromat. De mire szexre került a sor lelankadt és csak kesőbb tudtuk elkezdeni az aktust. Lehet az a gond, hogy 2 évig nem volt párom és, hogy most hirtelen újra van jobban elkell engednem magamat az új partner mellett?
2019. jan. 8. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ciki dolog vagy mindenkivel megesik?
2019. jan. 8. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Nálunk is megtörténik, hogy valamelyikünk még nem áll rá készen, és akkor folytatjuk az előjátékot. Az csak jó lehet mindkét félnek.
2019. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárkivel megeshet, ha azt gondolja hogy miatta mond azt hogy eszedbe jutott valami undorító vagy valami. De nem ciki
2019. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt ilyen. 2 évig nem volt párom. Nekm igazán találtam olyat akivel együtt szerettem volna lenni vagy csak szexelni. Remélem ,ha elengedem mellette magamat és nem gondolkodom túl ezt az egészet nem fog ilyen megtörténni.
2019. jan. 8. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ne aggódj, megszokod őt, megnyugszol, hogy működik, és akkor fog is.
2019. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!