Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok már szűz mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szűz mégis extrém szűk vagyok mostanában miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Van barátom több éve tehát arról nincs szó hogy hetekig ne lenne ‘’használva,, a hüvelyem és emiatt szűkült volna össze esetleg.3 hete tapasztalom ezt kb hogy egyszerűen fáj a szex hiába van akár fél órás előjáték is. Ugyanúgy kívánom,akarom a páromat,mégis amikor belekezdünk hosszú előjáték ellenére is nagyon nehezen nedvesedek,és a hüvelybement körül enyhén égő érzésem támad.A behatolás is nagyon lassan és körülményesen megy,segítsek mi okozhatja ezt?

2021. ápr. 21. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Valszeg gomba vagy valami fertozes, bem az miatt faj mert tul szuk vagy hanem alapbol valami irritacio er

Menj el nodokihoz

2021. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy gombás fertőzés lenne,nem viszket és folyás sincs. :/
2021. ápr. 21. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem szedsz esetleg fogamzásgátlót? Az okozhat hüvelyszárazságot. De az is lehet hogy valami gyulladás vagy fertőzés. Én megnézetném a helyedben nőgyógyásszal.
2021. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne találgass. Nőgyógyász.
2021. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szedek fogamzásgátlót akár attól is lehet? Ha igen mit tudok ellene tenni? Abbahagyni egyenlőre nem akarom nem csak a barátom óckodik a gumitól hanem én is.Jobban bízok a gyógyszerben.Hallottam már barátnőktől olyan sztorikat hogy közben lejött,elszakadt stb.
2021. ápr. 21. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod abba hagyni akkor fogamzásgátló váltás, de nem garancia hogy attól nem jön elő más kellemetlen mellékhatás.
2021. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyááász
2021. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg Cypromixet szedek,próbáltam 3 hónapig a Belarát de attól meg olyan pattanásos lettem hogy hihetetlen :/
2021. ápr. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!