Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában többször volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában többször volt olyan eset, hogy egy anyaszült meztelen nő sétált az utcán. Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha meglátnátok egy ilyet?

Figyelt kérdés
Biztos olvastátok, hallottátok, hogy a közelmúltban voltak ilyen esetek Pesten. Volt olyan, amelyik bódult állapotban flangált a belvárosban, de olyan is történt nemrég, hogy egy szőke nő egy forgalmas csomópontban kiállt az út közepére, és sztriptízelni kezdett, kvázi így akart "stoppolni". Hogy reagálnátok egy ilyen helyzetben?

2017. júl. 20. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem hallottam erről, de nem is nagyon érdekelne

max akkor zavarna, ha nem tudnék közlekedni...


nem érdekel milyen csak vetkőzik, ha annyira vetkőző csajt akarok, akkor keresek egy megfelelőt és kiélvezem nem csak a látványt :P


az ilyenek inkább lehangolóak és kiábrándítóak, hogy ilyen idióták vannak

2017. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Élénk a fantàziád.


19/L

2017. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2017. júl. 20. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát a margit-szigeti napozók között is láttam már meztelen felső testet. Nem vagyok bzui de férfiként hányok tőle.
2017. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én csak melltartó-bugyiba flangáló monoklis nőt láttam flangálni a deák téren, miközben a monokli valószínű alkotója követte, és vele veszekedett, de akkor már a majdnem megbocsájtó fázisában volt a csaj, tudjátok az "őőő nem akartaaa szereeeet engem" fázis.


#4 annyira undorítő nő volt?

2017. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Direkt nem akartam írni mert ígyis-úgyis gusztustalannak tartom, de igen, az volt.
2017. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valami ilyen akkor elkérem a számát:

[link]


Ha valami torz fejű elmeroggyant akkor pedig hangosan kiröhögöm.

2017. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, hogy mostanában volt, az egyik pl. 2 éve. Ebben semmi vonzó sincs, látszik az ilyen embereken, hogy vmi nincs rendben, inkább ijesztő, mint vonzó
2017. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Este jobb lenne a recska, de ennyi. De sosincs olyan szerencsém, hogy belefussak egy ilyenbe.
2017. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért csinálja, majd szelfit készítenénk rólunk. 😬😃
2017. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!