Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire nézitek egy lány punciját? Nagyon csúnya puncijú lánnyal is szexelnétek? Mit gondoltok mikor megnéznétek a lányt meztelenül, és nem lenne túl csinos?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csúnya a puncim, és ezt egy férfi is megerősítette, akivel lehetett volna valami, bár végül otthagyott. Eléggé szégyenlős vagyok, mert tudom hogy nem vagyok csinos...a mostohabátyám is elmondta kb mennyi az esélyem a piacon, mert valamikor elájultam egy bulin rosszullét miatt, és látta a rólam a meztelen képeket amit csináltak...

Sajnos nincs sok esélyem a férfiaknál... mind csak kinevettek nagyjából. 19L



2021. ápr. 21. 10:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagyon érdekel hogy néz ki neki ott lent ha amúgy normális,kedves az meg hogy kinek mi a csinos/szép vagy csúnya nézőpont kérdése.
2021. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Torz a testképed.
2021. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

1. Tényleg van csúnya punci.

De

2. Mindenkinek más csúnya. Szerintem pl. a gázcserenyílás-punci az, más szerint a nagy fodros kisajkas, amit viszont én a legszebbnek tartok.

3. Ha tetszik egy lány, és kívánom, és akar velem dugni, tuti lerendezem akkor is, ha nekem nem tetszik a sunája.

4. Ha nem tetszik az alakja, az sokkal inkább tényező, hogy ne kívánjak meg.

5. Ha nem is a sajátodat arc nélkül, de netről egy hozzá hasonlót mutass, hogy tudjak ítéletet mondani.

2021. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan mint a farokmèregetős kèrdès. Csak te számìtasz, a punci kinèzete mellèkes. Ugyanúgy megszeretgetem a csúnyát is. :)
2021. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%
Nem csúnya, hidd el.
2021. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%

Én szeretem nézni egy lány punciját, de csúnya puncit még nem láttam. Szerintem olyan nincs. Mindegyik punci gyönyörű.

Ha kölcsönös a szimpátia, akkor szexelnék vele, igen. De mint mondtam, nincs csúnya punci.

Ha megnéznek egy lányt meztelenül, aki azt gondolja magáról, hogy nem csinos, akkor igyekszem neki bebizonyítani, hogy rosszul gondolja, és felhívom a figyelmét a szépségeire. De egyébként ha van rajta ruha, ez akkor is így működik nálam. :)

2021. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

6

Nem lehet őket meggyőzni, mert elhitették magukkal.

2021. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek más az ízlése. Mindenki mást szeret és mást nem.

Nekem pont a saláta jön be, amit a társadalom csúnyának tart 🤷‍♂️

2021. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem jönnek be az ilyen ribik akik ájulásig isszák magukat, utána azt se tudják ki baszta meg öket.
2021. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bátyád és a pasi is egy tahó volt. Válts környezetet és ne igyál mértéktelenül. Próbáld meg meglátni magadban a széped. Gyakran a leggyönyörűbb nők is csúnyának tartják magukat. Én is lány vagyok, az összes barátnőm így tekint magára. Szerintem rossz felé halad a társadalom. Én úgy gondolom a komplett társadalomnak semmi keresni valója a nők bugyijában. Legközelebb próbáld elkerülni az ilyen férgeket. El se tudom képzelni mekkora törést okozhattak ezek az emberek a lekedben.

Nekem az segített, hogy felfogtam, hogy a legtöbb lány irracionálisan utálja a saját testét. Ígyhát próbálok a realitás talaján maradni és nem agyon fikázni magam. És ne gyere azzal a dumával "hogy én csak reálisan látom magam." Mert ez nem igaz!

2021. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!