Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire nézitek egy lány punciját? Nagyon csúnya puncijú lánnyal is szexelnétek? Mit gondoltok mikor megnéznétek a lányt meztelenül, és nem lenne túl csinos?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csúnya a puncim, és ezt egy férfi is megerősítette, akivel lehetett volna valami, bár végül otthagyott. Eléggé szégyenlős vagyok, mert tudom hogy nem vagyok csinos...a mostohabátyám is elmondta kb mennyi az esélyem a piacon, mert valamikor elájultam egy bulin rosszullét miatt, és látta a rólam a meztelen képeket amit csináltak...

Sajnos nincs sok esélyem a férfiaknál... mind csak kinevettek nagyjából. 19L



2021. ápr. 21. 10:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
(Bocs, ha kihagytam egy-egy karaktert, a telefonom billentyűzete mostanában nincs a helyzet magaslatán.)
2021. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
51%
A felháborodás jogossága mellett azért nem kedvemre való ebben a borzasztó 20. századi történelmű országban meszesgödröket meg fejbelövést követelni.
2021. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%
#22 Ne aggódj ez a fejbelövés, meszesgödör csak a düh jele! orbánra is ezt mondjuk, mégis él a rohadék! A magyar nép eléggé radikális, de csak a pofája jár. Egy diktátorral nem képes elbánni!
2021. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Zavaros a történet! Egy cukorbeteg lány punciját nem fényképezik le egy buliban ha elájul. Eleve nem a bugyijában kezdődik az elsősegélynyujtás. Ha egy lány ájultan feküdne egy műtőasztalon, meztelenül, és nincs széttárva a lába nem látszik a puncija, csak a fanszőrzete. ami mindegy milyen, mert lehet fazonírozni, vagy csupaszra borotválni! Alig találnál embert a világon, aki felizgulva a dolgokon, otthagyna egy lányt szex nélkül, mert nem szép a puncija! De igazából nincs csúnya punci! Én szeretem a salátapuncit, tevepatát, illetve minden más formát.


Egyébként is ha jól tudom a punci nem kiállítási darab!

2021. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen meg néznélek nem meztelenül nem puncit ha nem téged őszintén le írom a véleményem ha érdekel. Egyébként punci tekintetében szerintem nincs csúnya vagy ha van nincs pasi aki ezen akadna fel.
2021. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
ez de durva egy punci nem lehet csúnya és ki az aki ott hagy ha be teheti
2021. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura azért. Ez egyáltalán nem kizáró ok.
2021. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mutatna csúnya puncit? Mert én még nem találkoztam olyannal 🤷‍♂️
2021. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
46%

28


Például szerintem nem szép:


[link]


1. sor 2., 3.

3. sor 3., 4., 5., 6.

4. sor 1., 2., 4., 5.

6. sor 1., 4., 6.

2021. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

29

Férfiként szerintem ezek közül csak néhány nem olyan kívánatos, a többi finom.

Szerintem ezek a kevésbé szépek:

3.sor: 3; 5

4. sor: 2; 4

2021. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!