Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy egy szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy szép csaj le akarna velem feküdni?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam valami nagyszámnak. Vékony vagyok izom nem nagyon van rajtam, esetleg az tetszhet hogy magas vagyok. Viselkedésemben sincs semmi menő.
2021. ápr. 21. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem létezik.
2021. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire negatívan állsz magadhoz akkor nem létezik.
2021. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Létezik.20-30ezer között van egy óra.
2021. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lézezik, én se hittem el annak idején, el is szúrtam több lehetőséget, mert elkezdtem ezen problémázni.

Jobb, ha megbarátkozol a gondolattal, hogy lehet szerencséd és merj igent mondani, mert meg fogod bánni, ha elszalasztod, mint én tettem.

Volt sok csaj az életemben, de lehetett volna háromszor ennyi is, ha nem vagyok egy idióta.

2021. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Persze, te is szép csajt akarnál, közben meg átlagos vagy átlag alatti vagy. Talán a saját szinteden kellene keresgélni, még lehet hogy esélyed is lenne valakinél.
2021. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!