Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a párom ennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ennyit maszturbál mellettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég valahogy szóba került köztünk az önkielégítés téma, és szó-szót követve kibukott a férjemből, hogy ő átlagosan naponta egyszer csinálja. Persze van, amikor kimaradnak időszakok, de ez az irányadó szám.


11 éve vagyunk együtt, és ugyan nem mutattam jelét, de így kicsit lesokkolt ez a szám. Persze, ez normális dolog, de ennyi? Számomra tökéletesen kielégítő a havi 3-4 nagyon minőségi alkalom együtt, nincs szükségem maszturbálásra. Részről meg is értem őt, mert van két hét havonta, amikor a libidóm egyenlő a mínusz tízzel, és ezt a tudtára is adom / adtam. De akkor is, nem sok ez egy kicsit?


Indikálhat ez a tendencia szerintetek egy megcsalást a közeljövőben? Aggódjak, vagy változtassak valamin? Vagy ez tök normális?


36/N



2021. ápr. 21. 15:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%
Igen, és ezt nőként mondom. Ezt 2 hétet se értem🤷‍♀️ hogy akkor bejelentés hogy semmi nem lehet, szánalmas.
2021. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
*hetet, bejelented
2021. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nincs bejelentés, csak ő is érzi, hogy most nem. Ilyenkor amúgy néha próbál kezdeményezni. Aranyos, de ha nincs kedvem, hát nincs. Nem tudok mit tenni. Van lelkiismeret furdalásom, persze.. De emiatt nem piszkál meg semmi. Azt mondja, csak azt csináljuk, ami mind a kettőnknek jól esik.


Egyébként nőgyógyászati gondom van. Elég fájdalmas a menzesz hetem, és a megelőző hét sem valami kellemes. Emiatt is gondolom megértőbb.

2021. ápr. 21. 18:56
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Egy ideig biztos megértő. De sokkal nagyobb étvágya van, előbb utóbb lesz valaki aki nem nyávog hanem kielégíti a vágyait.
2021. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Uhh, hát szuper. Tehát vagy szuka leszek, vagy adieu. Azért köszi, hogy kicsit felpofoztatok.
2021. ápr. 21. 19:12
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy jóllakott ember soha nem fogja megérteni azt aki éhezik.

Csak nehogy máshol lakjon jól.

Itt nem arról van szó hogy olyat csinálj amit nem szeretsz.

Arról igen hogy olyat ami neki jó. Nem mindig azt csinálja az ember amit szeret.

Én válás után tudtam meg milyen az igazán jó szex.

2021. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is hasonló a helyzet, van hogy hetekig semmi....

Bírom, mert bírnom kell, szeretem a páromat!

Így marad a napi hoki!

A vicc az, hogy legtöbbször rágondolva!

Többször felhoztam már, de sok változás nem lett!

7 éve tart, ha valamit is számít!

2021. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
17# és leélnéd így az egész életed?
2021. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

#16 Hát ez elég kétségbeejtő ...


#18 Erre én is kíváncsi vagyok! 17, nem éreznéd úgy, hogy nem is éltél? Amúgy awwww. Imádnivaló, amit írtál ♥️

2021. ápr. 21. 19:37
 20/34 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezö nem vagy herot csak egy önzö picha aki egy tusko .... Melllettem már rég redbull lenne ahogy az exem is ugy járt hiába volt a 2 gyerek akik viszont maradtak nálam
2021. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!