Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a párom ennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ennyit maszturbál mellettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég valahogy szóba került köztünk az önkielégítés téma, és szó-szót követve kibukott a férjemből, hogy ő átlagosan naponta egyszer csinálja. Persze van, amikor kimaradnak időszakok, de ez az irányadó szám.


11 éve vagyunk együtt, és ugyan nem mutattam jelét, de így kicsit lesokkolt ez a szám. Persze, ez normális dolog, de ennyi? Számomra tökéletesen kielégítő a havi 3-4 nagyon minőségi alkalom együtt, nincs szükségem maszturbálásra. Részről meg is értem őt, mert van két hét havonta, amikor a libidóm egyenlő a mínusz tízzel, és ezt a tudtára is adom / adtam. De akkor is, nem sok ez egy kicsit?


Indikálhat ez a tendencia szerintetek egy megcsalást a közeljövőben? Aggódjak, vagy változtassak valamin? Vagy ez tök normális?


36/N



2021. ápr. 21. 15:43
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
😂 hát jó, Sanyi
2021. ápr. 21. 20:18
 22/34 anonim ***** válasza:
(3as vagyok) Amúgy az sose fordul elő, hogy esetleg random orálisan kielégíted? Ha nincs is behatolásos szex, legalább ennyit meg lehet tenni. Ez nem is igazán kedv kérdése, nem tudok a párom kielégítésére teherként tekinteni. Sőt lehet, hogy közben a kedved is mégjönne a szexhez, nálam legalábbis így szokott lenni. "csak" két hét/hó marad ki... Hú hát nekem ez is nagyon sok. Én nem tudom elképzelni, hogy minden nap a párom mellett fekszem, és hetekig nem kívánom meg. Fenntartom, hogy normális étvágy mellett ez konkrét kínzás, főleg ennyi éven át. Feltéve ha tényleg hűséges. De bármikor elfogyhat ez a türelem így. Nőként mondom, hogy biztos nem bírnám.
2021. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem szokott előfordulni. Ameddig ez ki nem bukott, nem gondoltam, hogy ekkora étvágya van - vagy, hogy valamit rosszul csinálok. Sosem panaszkodik, és ha jelét adom, hogy mehet a dolog, azonnal leteper. Olykor visszautasítom (az említett időpontokban), de nem vettem észre, hogy ilyen drámai lenne a helyzet. Azt hittem, ez így rendben van mindkettőnknek.
2021. ápr. 21. 21:19
 24/34 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak neked van rendben...
2021. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Ha nem szól, hogy szenved...? Honnan tudnám? Eddig nem ezen kattogtam egész nap.
2021. ápr. 21. 21:45
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a megcsaláshoz. Az érzelmi dolog, ez meg fizikai, biológiai szükséglet. Az pedig, hogy még beszél is róla neked, azt jelzi, hogy megbízik benned. A bizalom pedig a kapcsolat alapja.
2021. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
90%
De mivel elmondta, igy már tudatában vagy vele, hogy neki sokkal nagyobbak az igényei és igy mig te jól elvagy, őt megfosztod valamitől. Szerinted ugyanigy kéne tovább folytatni?
2021. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
79%

#18 #19

Az exem hihetetlen mennyit szexelt volna, de őt valahogy én nem kívántam!

Lehet, hogy ez a bünti, most én vagyok a másik oldalon!

Egy ideig próbálkoztam, de már nem, nem szeretnék újabb visszautasítást....

Ő nagyon furán van programozva, szégyenli az örömét, stb

2021. ápr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Hát figyeljetek - nem mondta, hogy ez neki így nem jó. Sőt, azt mondta, hogy emiatt véletlenül se érezzem rosszul magam. Így nem tudom, miért mondaná ezt, ha nem így lenne? Sosem kérte, hogy csak úgy "verjem ki neki", vagy ilyesmi. Csak lenne valami jele, vagy hangot adna neki, ha úgy szenvedne, nem?
2021. ápr. 22. 07:52
 30/34 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj kérdező, a te párod, nem a miénk.

Az, hogy ő soha nem utasít el téged, sőt, mindig kezdeményez ha esélyt lát a szexre, arra utal, hogy több szexre vágyik. Ezt megerősíti a tény, hogy rengeteget maszturbál.

Én nem mondom, hogy írj be a naptáradba heti 3 szopást, akkor is ha nem élvezed. Azt se mondom, hogy egy gonosz member vagy. De azt igenis mondom, hogy ilyenekre rá szoktak menni kapcsolatok.

A párod nyilván nem zsarolt meg, nem erről van szó. De a sóvárgása a szexre egyértelmű. A kérdés az, hogy milyen erősen sóvárog, képes-e együtt élni ezzel a következő 38 évben.

2021. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!